2018’e girdiğimiz bu ilk günlerde, zaman fazla geçmeden ilkbahar-yaz koleksiyonlarındaki kumaş, desen ve renk trendleri ele alalım, alışverişimizi buna göre yapalım…

PAYETLER

2017 AW’da görmeye başladığımız payetleri ilkbahar-yazda da tercih edeceğiz. Payet ve parıltılar, 2018’de zirve yapacak. Payet etekler; beyaz gömlek ya da basic tişörtlerle sporlaştırılarak, günlük hayata uyarlanacak. İster topuklu ister sneakers ile kullanın, yine de şıklığınızdan ödün vermeyeceksiniz.

SOFT GEÇİŞLER

Lilaların, tatlı pembelerin, menekşe mavilerin, limon sarılarının boy göstereceği yaza hazır olun. Baskın renklerin yanında, soft renklerle ruhlarımız dinginleşecek. Bir rengin iki üç tonunu bir arada görmeniz de mümkün olacak.

BLOK RENKLERİN GÜCÜ

Daha baskın ve enerjik görünmek isteyenler için renklerin en baskın hallerini birbiriyle kombinleyeceginiz bir yaz geliyor. Fuşya, turuncu, kırmızıya alıştık. Sarı-mavi-yeşil, turuncu-sarı, mavi-kırmızı renklerini daha çok görür olacağız. Bu renkleri sakinleştirmek için beyaz kullanabiliriz. Çok dikkat edilmesi gereken bir trend. Dikkat etmezsek “fashion victim” olmak an meselesi. Aman dikkat!

PUANTİYE

Bu sezon çiçek baskılarının hızı kesilmeden, bu yarışa puantiye de ekleniyor. Hatta ikisini bir arada görmek bile mümkün olacak. Küçük, büyük puantiyenin birlikte kullanılmasının yanında, farklı tek renk aksesuarla altın vuruş yapabilirsiniz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Desktop Mobil