Milano Moda Haftası’nda 2018-2019 Sonbahar/Kış koleksiyonları sergileyen markalardan biri olan Dolce Gabbana, “Fashion Devotion” temalı defilesiyle bir ilke imza attı.

İzleyenleri 45 dakika bekleterek, Wi-fi bağlantılarının tam olarak kesildiğinden emin olduktan sonra başlatılan; herkesin merakla beklediği şov, Drone’larla çıkan çantalarla yapıldı. İzleyen ve takip eden herkesi şaşırtan bu defile, akıllara “Teknoloji canlı mankenlerin önüne mi geçecek?” sorusunu getirdi. Drone’ların herhangi bir sıkıntıya yol açmaması için, iki görevli sürekli hareket halindeydi. Drone’larla çanta tanıtımı yapıldıktan sonra koleksiyon canlı mankenler üzerinde sergilendi.

Son zamanlarda ön planda olan moda ise muhafazakârlara yönelik. 2015’in sonlarında ilk kez Dolce Gabbana tesettür koleksiyonu hazırladı. Ama geçen hafta Gucci’nin defilesi herkesi şaşırttı. Tesettür modellerinin ön planda olduğu defilede eşarp bağlama şekilleri ilginçti ve çok tartışıldı. Bağlama ve kullanım şekilleriyle gündemi fazlaca meşgul etti.

Orta Doğu zenginlerinin, dünya sosyetesinde daha fazla boy göstereceği tasarımların satış fiyatları daha belirlenmedi.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Desktop Mobil