Yusuf Çim ‘Servet’ ile geri döndü!

Sevilen oyuncu Yusuf Çim, başrolü Bahar Şahin ile paylaştığı 'Servet' dizisiyle ekranlara geri döndü.

Yusuf Çim ‘Servet’ ile geri döndü!

Sevilen oyuncu Yusuf Çim, başrolü Bahar Şahin ile paylaştığı 'Servet' dizisiyle ekranlara geri döndü.

14 Mart 2018 Çarşamba 14:25
Yusuf Çim ‘Servet’ ile geri döndü!

Show TV’nin yeni projelerinden Servet adlı dizi yakında seyirciyle buluşacak. Dizinin başrolünü ise Yusuf Çim ile birlikte Bahar Şahin paylaşıyor. Dizi, paylaşılamayan dev bir servet için yapılan kavganın ortasında kaldıkları aşk hikayelerini konu alıyor. Dizinin diğer oyuncuları ise, Ali Sürmeli, Arsen Gürzap, Tülay Günal, Kanbolat Görkem Arslan, Baran Bölükbaşı, Cemre Gümeli, Alicia Kapudağ, Barış Yalçın, Bora Cengiz, Evren Duyal, Bekir Çiçekdemir, Deniz Atam, Ahmet Kaynak, Kadim Yaşar, Selahattin Töz, Miray Akay. Dizinin yönetmen koltuğunda ise Emir Khalilzadeh oturuyor.

Başrollerin Yorumu:

Dizinin başrol oyuncularından Yusuf Çim, "Çok yakında Show TV’de yayınlanacak olan 'Servet' dizisinde 'Can' karakterini canlandıracağım. Bu işe başlamadan önce Ortaks Yapım’la birlikte karakterimi tanıyacak ve çalışacak bayağı bir vaktim oldu. Bu yüzden bu iş benim için diğerlerinden çok farklı. Özellikle Ali Sürmeli ve Arsen Gürzap’la çalışma fırsatı da bulduğum için kendimi çok şanslı hissediyorum. Her ikisi de çok deneyimli ve benim hayran olduğum oyuncular. Birbirinden yetenekli samimi oyuncu kadromuzla, ekibimizle ve güçlü bir senaryo ile beraber bu yola çıktık. Umarım seyirci tarafından da dizimiz çok sevilir" sözleriyle heyecanını dile getirdi.

Dizinin bir diğer başrolü Bahar Şahin, "Yapım, ekip ve oyuncu kadrosu ile çok güzel bir işin içerisindeyim. O yüzden çok heyecanlıyım. Sete giderken büyük bir heyecan ile gidiyorum. Güzel bir ekiple güzel işler yapmaya çalışıyoruz. Umarım yayına da ekrana da bu şekilde geçer. İyi ki bu projedeyim diyorum" şeklinde konuştu.

Desktop Mobil