TOLGAHAN SAYIŞMAN: 'KIVANÇ İLE KÜS DEĞİLİZ'

Tolgahan Sayışman dün akşam Cihangir’de bir mekandan çıkarken görüntülendi.

TOLGAHAN SAYIŞMAN: 'KIVANÇ İLE KÜS DEĞİLİZ'

Tolgahan Sayışman dün akşam Cihangir’de bir mekandan çıkarken görüntülendi.

14 Aralık 2011 Çarşamba 10:00
TOLGAHAN SAYIŞMAN: 'KIVANÇ İLE KÜS DEĞİLİZ'

 

Kendisiyle aynı dizide rol olan güzel oyuncu Serenay Sarıkaya ile uzun bir süre birliktelik yaşayan ve daha sonra ‘Arkadaş kalmayı tercih ettik’ diyerek yaptığı açıklamayla aşklarının bittiğini açıklayan Tolgahan Sayışman kameraları bir anda karşısında görünce tedirgin olduğunu belirtti.
 
Aracının içinde kameralara yakalanan Tolgahan Sayışman, kameraları karşısında görünce “Silahla yol kesiyor gibi oldunuz.” Diyerek esprili bir şekilde kendisini görüntüleyen magazin ekiplerine sitem etti.
 
SİNEMA FİLMİNDE OYNAYACAK!
 
Bir süredir gecelerde görünmeyen Tolgahan Sayışman, Lale Devri dizisinin çekimlerinin yoğun olduğunu belirtti ve Lale Devri dizisi bittiğinde sinema filminde oynayacağını açıkladı.
 
SERENAY SARIKAYA İLE İLGİLİ SORULARA VETO!
 
Kendisine eski sevgilisi Serenay Sarıkaya ile barışıp barışmayacağı sorulduğunda Tolgahan Sayışman, “Daha önce de belirttim, ilişkimiz bitti. Cevap vermediğimde ise yine olay oluyor. Bundan sonra bana Serenay Sarıkaya ile ilgili soru sormayın, çok rica ediyorum.” Diyerek eski sevgilisiyle ilgili soruların kendisine yöneltilmesinden rahatsızlık duyduğunu belirtti.
 
“KIVANÇ İLE KÜS DEĞİLİZ”
 
Geçtiğimiz günlerde eski arkadaşı Kıvanç Tatlıtuğ ile bir mekanda karşılaştıkları ve selamlaşmadıkları yönünde çıkan haberlerin ardından ikilinin küs olduğu da yazılmıştı. Bu iddiaları yalanlayan Tolgahan Sayışman, “Selamlaşmadığımızı söyledikleri mekanda Kıvanç ile beraberdik. Aramızda bir küslük yok. Ünlü olmadan önce daha da yakın arkadaşımdı ancak hala arkadaşız. O gece kendisiyle eski günler yad ettik.” Diyerek Tatlıtuğ ile küs olmadıklarını açıkladı.

Desktop Mobil