OYUNCULAR SETTEN DIŞARI ÇIKAMIYOR!

Sarp Apak, Etiler’de bir mekandan çıkarken görüntülendi.

OYUNCULAR SETTEN DIŞARI ÇIKAMIYOR!

Sarp Apak, Etiler’de bir mekandan çıkarken görüntülendi.

14 Aralık 2011 Çarşamba 10:00
OYUNCULAR SETTEN DIŞARI ÇIKAMIYOR!

 

Yakın bir arkadaşının doğum günü partisine katılan Sarp Apak, şalvar tipi pantolonu eşofman zannedilince “Bu üzerimdeki eşofman değil, normal bir günlük kıyafet. Benim için de çok güzel.” Dedi.
 
 
“KİTAP EN GÜZEL HEDİYEDİR”
 
Arkadaşına doğum günü hediyesi olarak kitap aldığını söyleyen Sarp Apak, “Kitap en güzel hediyedir.” Diyerek de toplumsal bir mesaj vermeyi ihmal etmedi.
 
 
OYUNCULAR SETTEN DIŞARI ÇIKAMIYOR!
 
Doğum günü partisinin hemen ardından Yalan Dünya dizisinin setine gideceğini açıklayan Sarp Apak, dizinin çok beğenildiğini de belirtti. “Dizinin çok beğenilmesi bizi motive etti, yoğun bir tempoyla çalışıyoruz. Ben ve Beyazıt Öztürk dışında diğer oyuncular dışarıya çıkacak vakit bulamıyor. Biz de çok nadir çıkabiliyoruz.” Dedi.
 
 
YALAN DÜNYA’DA SÜRPRİZLER BİTMEYECEK!
 
Geçtiğimiz bölümde konuk oyuncu olarak yalan Dünya ekibine katılan Halil Sezai Paracıkoğlu’nun dizide yer aldığı bölümde Twitter’dan birçok mesaj aldığını açıklayan Sarp Apak, “hayranlarımız Twitter’dan bana mesaj atarak Halil Sezai ile fotoğraf çektirip kendilerine göndermemi istediler. Ara ara böyle bomba konuklar olacak dizide.” Diyerek Yalan Dünya seyircisini sürpriz dolu bölümlerin beklediğini açıkladı.
 
 
ELİNDEN GELENİ YAPIYOR!
 
Beyazıt Öztürk’ün Yalan Dünya dizisinde canlandırdığı Rıza karakterinin hakkını vermediğini düşünenlere ise “Adam yapacağını yapıyor, daha ne yapmalı bilemiyorum. Beğenen de olur beğenmeyen de. Yapacak bir şeyimiz yok. Herkes elinden geleni sergiliyor. Beyazıt Ağabey ile çalışmak çok keyifli. Birbirimizi seven bir ekibiz. Dizi uzun soluklu olursa iyice aile gibi oluruz.” Diyerek Yalan Dünya ekibinin gerçek dostluklar başlattığını vurguladı.
 
 
HENÜZ DİNLEMEDİĞİ ŞARKININ İLK 5’E GİRECEĞİNE EMİN!
 
Ülkemizi bu yılki Eurovision yarışmasında temsil edecek olan Can Bonomo’nun Eurovision şarkısı dün ilk kez yayınlandı. Can Bonomo’nun Eurovision’da ülkemizi temsil edeceği ''Love Me Back''  şarkısını henüz dinlemediğini dile getiren Sarp Apak, “Can Bonomo’ya her türlü desteğim sonsuz. Şarkının ilk 5’te olacağına eminim. Önceki şarkıları ve tarzını bildiğim için Can Bonomo’yu ilk 5’te görüyorum” Dedi.

Desktop Mobil