OSCAR İÇİN GERİ SAYIM

Bu yıl 84'üncüsü düzenlenecek olan Oscar Ödülleri Töreni için geri sayım çoktan başladı...

OSCAR İÇİN GERİ SAYIM

Bu yıl 84'üncüsü düzenlenecek olan Oscar Ödülleri Töreni için geri sayım çoktan başladı...

14 Aralık 2011 Çarşamba 10:00
OSCAR İÇİN GERİ SAYIM

Yarın gece, dünyanın dört bir yanındaki sinemaseverler, Los Angeles'taki Kodak Tiyatrosu'ndan canlı yayınlanacak töreni izleyecek.

Dünyanın dört bir yanında bulunan sinemaseverlerin gözü, bu pazar Amerika'da olacak. Los Angeles'ta bulunan Kodak Tiyatrosu, bu yıl 84'üncüsü verilecek olan Oscar Ödülleri'ne yine ev sahipliği yapacak. Törende 11 adaylığı olan 'Hugo' ve 10 adaylık alan 'The Artist' isimli filmler kıyasıya mücadele edecek. 

 
PROFESYONELLERE EMANET
 
Oscar Törenleri'ne daha çok ilgi çekmek isteyen Sinema Sanatları ve Bilimleri Akademisi, geçen yıl organizasyonun sunuculuğunu Anne Hathaway ve James Franco'ya emanet etmişti. Ancak iki gencin performansı beğenilmedi. Bu yıl da sunuculuk görevi, daha önceki başarılı performansları nedeniyle komedyen Billy Crystal'a bırakıldı. Aralarında Jennifer Lopez'in de bulunduğu birçok popüler isim de ödülleri verecek. 
 
EĞLENCEYE DEVAM
 
Ödül töreni sonrası geleneksel olarak her yıl Hilton Hotel'de düzenlenen 'The Governors Ball', sinemanın en ünlü isimlerini ağırlayacak. Yaklaşık bin 500 kişinin katılacağı dev organizasyon için bin şişe Moet & Chandon açılacak. Havyar, somon ve birbirinden lüks yemekler sunulacak, Gecenin sürprizi şef Wolfgana Puck'ın hazırlayacağı Oscar heykelciği şeklindeki tatlı! 
 
1920'Lİ YILLARIN İHTİŞAMI
 
Oscar Ödül Töreni'nin prodüktörü Brian Grazer, Kodak Tiyatrosu'nda 1920'li yılların ihtişamına vurgu yapılacağını dile getirdi. Geceye daha çok ilgi çekmek için törenin yapıldığı 'Hollywood & Highland Center'ın içmimarlar tarafından yeniden düzenlendiğini belirten Grazer, hazırlık çalışmalarının bugün biteceğini söyledi. 
 
TÖREN ÖNCESİ PARTİ ÇILGINLIĞI
 

Tören öncesi büyük heyecan yaşayacak olan yıldızlar, birçok ünlü isim tarafından düzenlenen partilerde stres atacak. Eva Longoria iki partiye ev sahipliği yapacak. Gwyneth Paltrow ve Colin Firth de kendi partilerini düzenleyecek. Vanity Fair dergisi ve Sir Charles Chaplin's Academy gibi birçok şirket ve dernek de tören öncesi partiler verecek.

 


 

 
 

Desktop Mobil