Merve Boluğur "Yeni sürprizlerim var"

Güzel oyuncu Merve Boluğur, geçtiğimiz gün Plus Kitchen'ın Kanyon AVM'de ki açılışına katıldı

Merve Boluğur "Yeni sürprizlerim var"

Güzel oyuncu Merve Boluğur, geçtiğimiz gün Plus Kitchen'ın Kanyon AVM'de ki açılışına katıldı

06 Nisan 2018 Cuma 07:56
Merve Boluğur "Yeni sürprizlerim var"

Yeni pisaya sürdüğü kendi adını taşıyan markası ile ilgili geri dönüşlerin harika olduğunu söyleyen Boluğur, 'dürüst olmak gerekirse, şu anda ürünlerimize olan rağbet ve geri dönüşler beklentimizin çok üzerinde. Buda beni daha çok motive ediyor. Şimdi daha iyi ne yapabilirim, daha iyi nasıl geliştirebiliriz onların görüşmeleri ve toplantıları sürüyor.' İş dünyasının temposunun da oyunculuk kadar yoğun olduğunu sözlerine ekleyen güzel oyuncu, 'oyunculukta zamanınızın çoğunu sette geçiriyorsunuz. İş hayatında ise aynı şekilde sürekli dolaşıyor, toplantılar yapıyorsunuz ve gerçekten bu tempo en az set ortamı kadar vaktinizi alıyor' dedi.

Plus Kitchen Restoranın açılışına da karnı aç geldiğini söyleyen Merve Boluğur, 'inanın arkadaşlar ben yemek yemeyi çok seven birisiyim. Hatta öyleki geceleri bile yatmadan yemek yediğim zamanlar oluyor. Tek dikkat ettiğim şey sağlıklı ürünler tüketmek, olabildiğince organik beslenmek. Bunu dışında ise yemek konusunda zaman kavramım yoktur. Canım ne zaman isterse o saatte yemek yiyorum.' açıklamasında bulundu.

Ayrıca şan dersleri almaya başladığını söyleyen güzel oyuncu Merve Boluğur, şarkı söylemeyi çok sevdiğini ve bunu eğitimli bir şekilde yapmak için çalıştığını söyledi. Belki rol aldığım dizilerde, filmlerde, belkide özel bir proje konserlerinde sahnede olmak tabiki çok isterim. Farklı şeylerle ilgilenmek farklılıklara yönelmek beni çok motive ediyor. Ve her geçen gün farklı alanlarda kendimi eğitmek beni daha güçlü yapıyor.' dedi.

Anahtar Kelimeler:
Merve Boluğur

Desktop Mobil