İsmet Özhan'ın son hali sorusu çıldırttı

İsmet Özhan'ın son hali sorusu Muazzez Ersoy'u çıldırttı. Basın mensuplarının sorusunu önce geçiştiren Muazzez Ersoy daha sonra ise öfke patlaması yaşadı.

İsmet Özhan'ın son hali sorusu çıldırttı

İsmet Özhan'ın son hali sorusu Muazzez Ersoy'u çıldırttı. Basın mensuplarının sorusunu önce geçiştiren Muazzez Ersoy daha sonra ise öfke patlaması yaşadı.

01 Aralık 2017 Cuma 12:46
İsmet Özhan'ın son hali sorusu çıldırttı

İsmet Özhan'ın son halini nasıl buldunuz diye sorulan Muazzez Ersoy, basın mensuplarına tepki gösterdi. 

Muazzez Ersoy, önce yeni sahiplendiği Van kedisi ile Etiler’de bir eczanede görüntülendi. Otomobilinin içerisinde kedisi ile görüntü veren Muazzez Ersoy, daha sonra bir AVM'de alışveriş yaptı.

İsmet Özhan’ın son hali ile ilgili soru gelmesi üzerine gerilen Muazzez Ersoy, önce soruyu “Ay hadi görüşürüz” diyerek geçiştirdi. Muazzes Ersoy, İsmet Özhan’ın son hali ile ilgili soru soran basın mensuplarının yanından ayrıldıktan sonra ise tam anlamıyla bir öfke patlaması yaşadı. Alışveriş yaptığı AVM'nin alt katında görevlilere bağıran Muazzez Ersoy’un basın mensuplarını şikayet ettiği öğrenildi.

'MUAZZEZ BENİ ALDATTI, HAYATIMI MAHVETTİ' DEMİŞTİ

Kariyerine model olarak başalayan ve daha sonra televizyon ekranlarına transfer olan İsmet Özhan, oldukça da şanslı bir adamdı. 1998 yılında sayısal lotoyu tutturarak 168 bin lira kazanmıştı. Bundan 3 sene sonra 2001 haziranında o zaman şöhretinin doruğunda olan Muazzez Ersoy ile evlendi. Ancak evlilikleri sadece 4 ay sürebildi. Ayrılığın ardından Londra'ya yerleşti ve 2012 yılında Türkiye'ye geri döndü.

"BENİ ÇANTA GİBİ YANINDA TAŞIMAK İSTİYORDU"

İsmet Özhan geçen hafta gazetecilere yaptığı açılamada Ersoy ile 2001 yılında yaptığı evliliğin hayatını mahvettiğini söylemişti. "Evdiğimin üçüncü günü yanlış yaptığımı anladım" diyen Özhan, şöyle devam etmişti: "Her gün kavga ediyorduk. Kavgalarımızın sebebi, benim arkadaşlarımla görüşmem, sürekli geçmiş ilişkilerini anlatması ve sürekli çanta gibi beni yanında taşımak istemesiydi."

ALATILDIĞINI DA İTİRAF ETMİŞTİ

İsmet Özhan açıklamasını bomba bir itirafla bitirmiş ve evliliği döneminde Muazzez Ersoy tarafından aldatıldığını da açıklamıştı: "Benim nikahım altındayken Fatih Gökşen’le birlikte olmaya başladı” dedi.

İşte İsmet Özhan’ın son hali

i

Star TV'de yayınlanan Duymayan Kalmasın programında Muazzez Ersoy'un magazin muhabirlerinin sorsuna verdiği tepki mercek altına yaptırıldı. 

Desktop Mobil