Günlük Burç Yorumları 9 Şubat 2018

Günlük burç yorumunuzu okudunuz mu? Bugün sizi neler bekliyor? Tüm cevaplar ve detaylar için haberimizi okuyabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları 9 Şubat 2018

Günlük burç yorumunuzu okudunuz mu? Bugün sizi neler bekliyor? Tüm cevaplar ve detaylar için haberimizi okuyabilirsiniz.

09 Şubat 2018 Cuma 10:58
Günlük Burç Yorumları 9 Şubat 2018

Koç Burcu Günlük Yorumu

İkili ilişkilerin açısından zor bir gün olacak. Özellikle maddi konularda çalıştığın ortamdaki biriyle uyuşmazlık yaşayabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Bu sıralar merakına yenik düştüğünü söyleyebilirim. Etrafındaki olaylara çok fazla müdahale etmeye çalışıyorsun. Bu sana bela olabilir ve sorumlu gösterilebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Duygusal yönden bakmaya çalışıyorsun ama bu konuda da çok fazla git gel yaşıyorsun. Çevrendeki insanlarla konuşurken gerçek düşüncelerini biraz gizlemelisin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Her konuda ön planda olmak istiyorsun ama bu çok fazla çalışman gerektiği anlamına geliyor. Bugün biraz gergin olabilirsin o yüzden üzerinde çalıştığın şeylerde hata yapabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Bugün etrafındaki yakın arkadaşların hakkında biraz endişelenebilirsin. Bir konuda risk alacaksın ama sonu güzel olacak. Toplu bir yemek organizasyonuna katılabilirsin.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Bu kadar hırs yapmana gerek yok olursa olur olmazsa olmaz. Biraz dengeli davranmalısın. Eğer bir konuda haksızlığa uğradığını düşünüyorsan o konu üzerinde biraz araştırdıktan sonra fikrini söyle.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Uzun süredir üzerinde kafa yorduğun bir kodu var. O konu bugün tamamlanma sürecine doğru girebilir. Beklemediğin ve bir anda yaşadığın olaylara susamayacaksın, içine biraz dahil olmak isteyeceksin.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Bugün biraz inatçılık yapabilirsin, neredeyse her konuda. Bu yüzden etrafından bazı olumsuz tepkiler ve yorumlar alabilirsin. Kafana takma yarın geçer bu inat.

Yay Burcu Günlük Yorumu

Farklı bir yerden yeni bir maddi gelir elde edebilirsin. Uzun zamandır yapmak istediğin bir şeyi bugün nihayet yapmaya başlayacaksın. Çevrenden destek göreceksin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Biraz kararsız duruyorsun. Çünkü her şeyin bir anda sana gelmesi kafanı karıştırdı. Çevrende bazı olaylar gelişiyor ve senin istemediğin olay. Buna tepki gösterebilirsin.

Kova Burcu Günlük Yorumu

Ruhsal olarak karmaşın bir gün yaşıyorsun. Bunu kontrol etmek seni zorlayabilir. Biraz yalnız kalmak istiyorsun ama iş bu fırsatı sana vermiyor. İlk boşlukta kendini dinle.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Bugün kalbini kırdığın kişileri biraz mutlu et, dağıttığın yerleri düzenle. Sana iyi gelecek olay eskisi gibi olmak olabilir. İş hayatında disiplinli bir gün olacak.

Desktop Mobil