Günlük Burç Yorumları 9 Mart 2018

9 Mart 2018 tarihinde günlük burç yorumunuzu okudunuz mu? Detaylar ve öneriler haberimizde...

Günlük Burç Yorumları 9 Mart 2018

9 Mart 2018 tarihinde günlük burç yorumunuzu okudunuz mu? Detaylar ve öneriler haberimizde...

09 Mart 2018 Cuma 11:26
Günlük Burç Yorumları 9 Mart 2018

Koç Burcu Günlük Yorumu

Bugün çok sabırsız olacaksın. Sabırsızlığın işlerine yansıyacak. Bu yüzden ufak tefek sakarlıklar yaşayabilirsin. Son dakika iptal olan bir görüşme moralini bozabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Hem özel hem de iş hayatında dengeyi sağlamak için bir çaba sarf ediyorsun. Uzun süredir uğraştığın bir iş güzel sonuçlanacak. Çevredeki bir yakınının ailevi sorunlarıyla uğraşacaksın.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Bugün senden yaşça büyük insanlarla iletişim içinde olabilirsin. Keskin konuşmaların iş hayatındaki bazı durumlara kötü yansıyabilir. Sevdiğin bir kişinin üzüntüsünün nedenini kendine yorabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Pratikliğin sevdiklerin tarafından oldukça takdir ediliyor. İş ortamında hoşuna gitmeyen bazı konular olabilir. Daha çekici hale getirmek için işine biraz eğlence katmanda fayda var.

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Geçmişte yaşadığın bazı sıkıntılar tekrar gündeme gelecek. Bu sıkıntıları unutmak için alışverişe yönelebilirsin. Zaten stresli olan bir yakının sana patlayabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Hayatın konusunda bir disiplinli davranman gerekiyor. Özellikle aşk konusunda. Kariyerinle ilgili bir türlü kesin yargılara ulaşamıyorsun devamlı ikilemde kalıyorsun.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Oldukça sosyal olduğun bir gün seni bekliyor. Uzman kişilerle bir araya gelecek, bilginin zenginleştiğini fark edeceksin. Çalışacağın yerde bazı finansal sıkıntılar yaşanabilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Özel hayatınla iş hayatını birbirine karıştırmak sana iyi gelmiyor. Bu konuda dikkatli olmalısın. Yakın bir arkadaşınla birikimleriniz hakkında konuşabilirsiniz.

Yay Burcu Günlük Yorumu

Ay, senin burcunda hareket ediyor. Farklı karakterde olduğun ve senden farklı düşünen kişilerle bir araya gelebilirsin. Öfkeni yenmelisin. Bu gerçek dostlarınla aranın açılmasına sebep olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bugün var olan alışkanlıklarını biraz bozabilirsin. Eğer iş arıyorsan bu seni sıkıntıya sokmuş olabilir. İşi düşünce arayan arkadaşınla arana mesafe koyacaksın.

Kova Burcu Günlük Yorumu

Kendi ayaklarının üzerinde duran ve kimseye yük olmak istemeyen birisin. Fakat çevrendeki bir çok insanın böyle olmaması seni üzebilir. Yapacağın çalışmaların mükemmel olmasını istiyorsun.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Eski zamanlara dönmek isteyeceğin bir gün olacak. Bu yüzden hafta sonu sende anısı olan bir yere gidebilirsin. Evli bir Balık burcuysan eşinle dertleşmek isteyebilirsin.

Desktop Mobil