Günlük Burç Yorumları 8 Mart 2018

8 Mart 2018 tarihinde günlük burç yorumunu merak ediyorsanız, haberimizi okumaya devam edin...

Günlük Burç Yorumları 8 Mart 2018

8 Mart 2018 tarihinde günlük burç yorumunu merak ediyorsanız, haberimizi okumaya devam edin...

08 Mart 2018 Perşembe 10:57
Günlük Burç Yorumları 8 Mart 2018

Koç Burcu Günlük Yorumu

Bugün kendin ve konumun hakkında sorgulayıcı olabilirsin. Hatta maaşın konusunda bile sıkıntı yaşayabilirsin. Çünkü dava fazlasını hak ettiğini düşünüyorsun. Bazı sözlerden dolayı aile içinde sorunlar yaşanabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Bugün elini taşın altına koymak istemeyeceksin. Riskli ve belirsiz konularda kendini riske atmamakta kararlısın. İkili ilişkilerinde karşındaki insanın takıntılarına son vermesi için biraz uğraşacaksın. Yaptığın işin geleceğiyle ilgili bir sorun ortaya çıkabilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Bugün merak duygunu araştırmak ve bunu iletişim için kullanman, sana yeni kapılar açacak. Sevgilin varsa eğer aranızda gereksiz kıskançlık diyalogları kurulabilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Ailenle ilgili her konuya elinden geldiğince odaklanabileceğin bir dönemdesin. Kariyerinde idealist olma yapın var ve bu yüzden maddi kaygılar moralini bozuyor. Sakince hayatınla ilgili neler yapabileceğine kafa yormalısın.

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Onca zorluğa rağmen tüm işlerin üstesinden gelebiliyorsun. İkili ilişkilerinde karşındaki kişiye kendi doğrularını anlatmakta bayağı zorlanacaksın. Bugün ulaşımda bazı şanssızlıklar yaşayabilirsin.

Başak Burcu Günlük Yorumu

İŞ ya da bir eğitim ile ilgili başvurudan cevap gelebilir. Bugün planladığın görüşmeleri ertelemek zorunda kalabilirsin. Çalışma arkadaşlarınla yaptığın konuşma motivasyonunu arttıracak. Ailenle arandaki bağı güçlendirecek bir olay yaşayacaksın.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Çevrendeki rutinlikten biraz sıkılmış olabilirsin. Farklı insanlar tanımak ve daha çok gezmek istiyorsun. Yaptığın görüşmelere dikkat etmelisin, yanlış anlaşılma olasılığın var. Sanatla ilgileniyorsan yaşadığın bir olay sana fikir oluşturabilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Bugün çok hareketli geçecek. Gün sonunda birkaç arkadaşınla görüşebilirsin. Nedenini bilmediğin bir mutluluk çevrendekiler tarafından fark edilecek. Evliysen ilişkinizde bir hareketlenme yaşanabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumu

Sonraki günlerini rahat geçirmek için işlerini şimdiden halletmek isteyeceksin. İmalı konuşmalarda bulunmamaya özen göstermelisin. İkili ilişkilerinde bir küslük yaşayabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Yakın çevreden şikayet edebilirsin. Ama bu yapmak istediklerine engel olmamalı. İşlerini son dakikaya bırakmamaya özen göster. Disiplinli ve düzenli çalış.

Kova Burcu Günlük Yorumu

Bugün aşırı derecede sakin tavırların, etrafındakileri biraz şaşırtabilir. Fikirlerini rahatlıkla dile getireceksin. Hayallerin için verdiğin mücadele için kendini tebrik etmelisin.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Bugün yaşanacak olayları kontrol altında tutmak isteyebilirsin. Bu doğru bir karar. Kilo problemin seni biraz rahatsız edebilir. Kalorisi az yiyecekler hakkında bilgi toplamalısın.

Desktop Mobil