Günlük Burç Yorumları 7 Mart 2018

7 Mart 2018 tarihinde, gün içinde yaşayacaklarınız günlük burç yorumunuzda. Günlük burç yorumunuz ve merak ettikleriniz haberimizde...

Günlük Burç Yorumları 7 Mart 2018

7 Mart 2018 tarihinde, gün içinde yaşayacaklarınız günlük burç yorumunuzda. Günlük burç yorumunuz ve merak ettikleriniz haberimizde...

07 Mart 2018 Çarşamba 11:54
Günlük Burç Yorumları 7 Mart 2018

Koç Burcu Günlük Yorumu

Çift ruhlu günün etkisi altındayız. Venüs’ün burcunda ilerlemesi sana güzellik ve aşk getiriyor. Kişisel bakımını ihmal etmiyorsun. Eğer ilişkin varsa karşındaki kişiyle hayallerinize bir adım daha yaklaşacaksınız.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

İşteki başarılarının başkaları tarafından konuşulması birkaç kişiyi rahatsız edebilir. Bu durum sana kendini açıklama hissiyatı aşılayabilir. Stilinle ilgili değişiklik yapmak isteyebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Aile büyüklerinden gelen nasihatlerle kendini biraz sıkılmış ve baskı altında hissedebilirsin. Akşam üzere yakın çevrenden dedikodu duyabilirsin. Bu konular aranın bir arkadaşınla bozulmasına yol açabilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Çevrendeki kişilerle yaşadığın bir olaydan dolayı güven duygun sarsılabilir. Bugün kendini olaylara daha geniş penceren bakmaya zorlayacaksın. Paylaşmak istemediğin konuları kimseye anlatmamaya özen göster.

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Bugün duygularını sıkmadan yaşayabileceksin. Bu yüzden hoşlandığın ya da hoşlanmadığın kişiler bugün bunu anlayabilir. Maddi durumların için işvereninle konuşmak isteyebilirsin.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Endişeli halin, değişimi arzulayan yanını engelliyor. Bu hedeflerin konusunda belirsizlik yaşayabilirsin. Hedeflerin konusunda kararsızlığa düşebilirsin. Bu kararsızlıktan bir önce kurtulmaya çalışmalısın.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

İş ortamındaki disiplinli tavrın bazılarını sinirlendirebilir. Tam tersi olarak evdeki üşengeç tavrın da aile fertlerini ya da ev arkadaşını kızdırabilir. Değer verdiğin kişilerle bazı fikir ayrılıkları yaşayabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Geçmişte yaşadığın bazı olaylar tekrar gündemine gelebilir. Ancak sen kendi payına düşen sorgulamayı yaptın artık kurcalamana gerek yok. Aile içinde bir maddi sıkıntı yaşanabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumu

En ufak meseleleri bile büyüten kişilere karşı tahammül edemeyebilirsin. Artık hayatın daha düzenli olsun istiyorsun. Akşam saatlerinde canın sıkılabilir. Belki bir arkadaşınla konuşmayı deneyebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bugün birkaç beklemediğin tesadüf yaşayabilirsin. Eski bir arkadaşınla hayatınızdaki değişimler üzerine konuşacaksınız. İş yoğunluğu sebebiyle ihmal ettiğin ailene bugün vakit ayırabilirsin.

Kova Burcu Günlük Yorumu

Kariyerinle ilgili cesur bir adı atabilirsin. Bugün yeteneklerin üzerinde çalışman seni daha ileri seviyeye taşıyabilir. Evli isen ilişkinden biraz sıkılabilirsin. Ancak moralini bozma yoğun iş temposu hayatının her alanını etkiledi.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Çalışma ortamındaki bugün pratik ve hızlı çözümlü olacaksın. Telefon görüşmesi trafiğin bugün yoğun geçecek. Senden yaşça büyük değer verdiğin birinden fikir alacaksın.

Anahtar Kelimeler:
7 Mart Gunluk Burc Yorumu

Desktop Mobil