Günlük Burç Yorumları 29 Mart 2018

29 Mart tarihli günlük burç yorumunuzu merak ediyor musunuz? Merak ettiğiniz her şey haberimizde...

Günlük Burç Yorumları 29 Mart 2018

29 Mart tarihli günlük burç yorumunuzu merak ediyor musunuz? Merak ettiğiniz her şey haberimizde...

29 Mart 2018 Perşembe 11:05
Günlük Burç Yorumları 29 Mart 2018

Koç Burcu Günlük Yorumu

Ailede bazı sıkıntılar ortaya çıkabilir. Yeterince anlaşılmadığını düşündükçe hırçınlaşıyorsun. Her şeyden biraz uzaklaşmalısın, çünkü arınmaya ihtiyacın var. Stresten biraz olsun uzaklaşmak için evinin dekorasyonunu değiştirebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Sorumluluklarını arttıracak bir olay yaşayabilirsin. Eğer evliysen, sabırlı davranarak evliliğini kurtarabilirsin. Çünkü bu sadece bir dönem. İlk deneyeceğin bir yemek mideni bozabilir.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Hayatına bazı dengesizlikler var. Bunları düzeltmek senin elinde. Ancak kararsız yapından kurtulmalısın. Biraz cildinle ilgilenebilir ve bakım yapabilirsin. Maddi durumunu düzeltmek ve daha fazla para kazanmak adına yeni atılımlar yapabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Geçmişte aldığın bir botçun gün yüne çıkması canını sıkabilir. Ödeme ile ilgili seçenekleri değerlendireceğin bir gün olabilir. Yoğun iş temposu yakında eski haline dönebilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Önemli konularda aksamalar ya da unutkanlıklar yaşayabilirsin. Sağlığına önem vermen, dikkat etmen gereken bir döneme giriyorsun. Eğer ilişkin varsa, ilgisizlikten ortaya çıkan şikayetler ve küslükler yaşanabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Maddi konularda aldığın kısıtlayıcı konular seni biraz umutsuz ve mutsuz yapabilir. Ama bunun sonunda çok mutlu olacağını unutma. Yakın arkadaşlarına yapacağın etkili konuşmayla beğeni toplayacaksın.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

İş stresinden artık uzaklaşmaya başlıyorsun. Bugün olumlu enerjini etrafına yayacaksın. Akşamüzeri ailen ile ilgili alacağın bir karar ile tüm ilgini bu yönde kullanabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Bir eşyanı bulup sevinebilirsin. Finansal tutarsızlık endişe duymana sebep olabilir. Toparlanmak ve yükselmek adına tecrübeli insanlardan fikir alabilirsin. İş konusunda aklında bazı fikirler yakında gerçekleşebilir.

Yay Burcu Günlük Yorumu

Karşına çıkan fırsatları mutlaka değerlendirmelisin. Bir arkadaşın sana sürpriz yapabilir. Eğer sevgilin yoksa yakın zamanda tanıştığın biriyle bir birliktelik başlayabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bazı can sıkıcı olaylar yaşamış olsan da güçlü olman gerektiğini kısa sürede anlayıp toparlanıyorsun. Eğer çocuğun varsa, korumacı ve kısıtlayıcı tavrın onun ya da onların canını sıkabilir.

Kova Burcu Günlük Yorumu

Yoğunluk bazı hataları da beraberinde getirebilir. Bazı evrakları bu yoğunlukta kaybolabilir dikkatli olabilir. Hatırası olan bir eşya tekrar karşına çıkabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Detaycı oluşun karşındakiler tarafından biraz sıkıcı karşılanabilir. Eğer ailenden uzak yaşıyorsan, hafta sonunda onları görmek için bir adım atabilirsin.

Desktop Mobil