Günlük Burç Yorumları 28 Mart 2018

28 Mart 2018 tarihinde burcunuz size neler söylecek, tavsiyeleri neler? Öğrenmek için okumaya devam edin...

Günlük Burç Yorumları 28 Mart 2018

28 Mart 2018 tarihinde burcunuz size neler söylecek, tavsiyeleri neler? Öğrenmek için okumaya devam edin...

28 Mart 2018 Çarşamba 10:39
Günlük Burç Yorumları 28 Mart 2018

Koç Burcu Günlük Yorumu

Yoğun iş temposunu üzerinden atmak isteyebilirsin, bu yüzden arkadaşlarından yardım iste ve bir şeyler yapın. Fiziksel değişiklikler yapmak için uygun bir gün. Eğer evliysen, eşinin ailesiyle bir araya gelebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Çabalarının karşılığını almak isteyebilirsin. Çevrendeki kişilerin senin hakkında yaptığı yorumları duyabilirsin. Fikirlerini ve tavrını net bir şekilde ortaya koymak isteyebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Bir eşyanın bozulması sana zaman kaybettirecek. Maddi harcamalarındaki zorunlu artış sinirlerini bozabilir. Kendini çok kısıtlamadan hareket etmen ruhsal olarak sana güç kazandıracak.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Güneş ile Satürn arasındaki zorlu etkileşim, gerek özel gerekse iş hayatınızda ikili ilişkilerinizde bir soğuma meydana getirebilir. Soğukkanlılıkla aksiliklerin üstesinden gelmelisiniz.

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Eğer evlilik hazırlığı yapıyorsan dekor ve tasarım konusunda araştırma yapabilirsin. Sevdiğin insanlarla bir araya gelerek eski günler hakkında konuşabilirsiniz.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Çift ruhlu günün etkisiyle keskin çıkışlar yapabilirisin. Disiplinin ve düzenin başarıya ulaşmanı sağlayacak. Küstüğün bir arkadaşınla barışma zamanı geldi. Kin tutmak bir şey kazandırmaz bunu unutma.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Gizliliğine biraz önem vermelisin. Özellikle sosyal medyadan biraz uzak kalmaya çalış. Eğer evliysen ilişkini korumak adına bazı fedakarlıklar yapabilirsin. Ancak kendini yıpratmadan.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Uzun süredir merak ettiğin bir haberi nihayet alacaksın. Bu haber her şey ile ilgili olabilir. Bugün hakkın olanı almak için mücadele edeceğin bir gün. Eğer sevgilin varsa, onu mutlu etmek adına bazı sürprizler yapabilirsin.

Yay Burcu Günlük Yorumu

Çalıştığın kurumun düzenlediği bir etkinlikte yer alabilirsin. Sevdiğin kişiyle yaşadığın olumsuz aksaklıklar aranızı bozabilir. Çift ruhlu günün etkisiyle kendini yorgun hissedebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bugün alacağın bir habere çok sevineceksin. Bu haber seni ve sevdiklerini bir anda mutlu edecek. Yakınlarından biri eğitimiyle ilgili sıkıntılarını seninle paylaşıp yardım isteyebilir.

Kova Burcu Günlük Yorumu

Bugün bazı yanlış anlaşılmalar yaşayabilirsin. Bu durum da seni sinirlendirebilir. Ancak sinirlerine hakim olmanı tavsiye ederim. Düzenli ve disiplinli çalışmaya adım atmak istiyorsun. Örnek aldığın kişiyle bunu başarabilirsin.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Düşüncelerin birbirine karışabilir. Kariyer anlamında yurtdışı bağlantılarıyla bir eğitim söz konusu olabilir. Eğer kilo problemin varsa bunun la ilgili ufak bir operasyon geçirebilirsin.

Desktop Mobil