Günlük Burç Yorumları 27 Mart 2018

27 Mart 2018 tarihinde neler yaşayacaksınız, bunlarla ilgili tavsiyeleri öğrenmek istiyorsanız haberimizi okumaya devam edin...

Günlük Burç Yorumları 27 Mart 2018

27 Mart 2018 tarihinde neler yaşayacaksınız, bunlarla ilgili tavsiyeleri öğrenmek istiyorsanız haberimizi okumaya devam edin...

27 Mart 2018 Salı 10:52
Günlük Burç Yorumları 27 Mart 2018

Koç Burcu Günlük Yorumu

İş yerindeki yoğunluk ve bazı tatsızlıklar seni biraz bıktırmış gözüküyor. Sabırlı olmak için özen göstermelisin. Öfke kontrolünü ayarlamazsan bazı konulardan daha sonradan pişmanlık duyabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

İsteklerine ulaşmak için her şeyi karşına alabileceğini ve gücünü herkese kanıtlayacaksın. Uzun süredir birikim yapıyorsun bu birikimleri artık bir yere yatırmalısın ki daha çok değerlensin.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Bugün üzerinde biraz duygusallık olabilir. Etkili bir konuşma yapabilirsin ve bu konuşmayla insanları etkileyebilirsin. Eğer sevgilin yoksa yeni bir ilişki söz konusu olabilir. Hukuki durum gündeme gelebilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Yoğun iş temposuna kapılıp sağlığını boş vermemelisin. Kariyerinde bir yükseliş söz konusu olabilir. Eğer evinden memnun değilsen yeni bir ev, arayışına girebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Eğer bir hukuki süreç içerisindeysen olası dava sonuçlanabilir. Genetik bazı rahatsızlıkların bilincinde olman sağlık kontrolü yapmana neden olacak. Kendinle ilgili kaygıları mantıksal bir çerçevede ele alacaksın ve sonuca ulaşacaksın.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Eğer iş yerinden ya da bulunduğun durumdan memnun değilsen yeni arayışlar içine girebilirsin. Bazı olayları görmezden gelmeye çalışıyorsun. Sakinliğini ve duruşunu bozmamanı tavsiye ederim.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

İş, para gibi konularda seni kandırmaya, aldatmaya çalışan insanlarla karşılaşabilirsin. Gözlemlerini iyi yapıp dikkatli olursan bunun üstesinden gelebilirsin. İlişkinde âni patlamalar olabilir sakin olmaya çalışmalısın.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Uyku düzenini oturtmalısın yoksa yorgun gözükmeye devam edeceksin. Bugün yapamam dediğin bir konuda yüksek bir başarı kazanacaksın. Satın alacağın eşyalara dikkat et bozuk bir şeyi satın alabilirsin.

Yay Burcu Günlük Yorumu

Bugün sabırlı yapının dışına çıkabilirsin. Seni sinirlendiren bazı olaylar olabilir. Aniden çıkan bir ödeme tüm maddi durumu altüst edebilir. Başkalarına karşı kendini sorumlu hissedebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bazı konular bir anda üst üste gelebilir. Eski düzenine ve sakinliğine geri dönmek isteyebilirsin. Bugün sinirlerine hakim olmanı tavsiye ederim. Sana ihtiyacı olan insanları da kendinden uzaklaştırma ihtimalin var.

Kova Burcu Günlük Yorumu

Sevdiğin kişiyle bazı problemler yaşayabilirsin ancak bu çok uzun sürmeyecek. Kendini doğru şekilde ifade edebilirsen, istediğin tüm kapılar yavaş yavaş açılacak.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Bir başvuru ile ilgili dönüş alabilirsin. Düşüncelerini rahat bir biçimde ifade etmen gerekiyor. Böylece yeni fikirler de açığa çıkacaktır. Eğitim konusunda endişelerin var ancak hiçbir şey için geç olmadığını bilmeni isterim.

Desktop Mobil