Günlük Burç Yorumları 26 Mart 2018

26 Mart 2018 tarihine ait günlük burç yorumunuz ve detaylar haberimizde...

Günlük Burç Yorumları 26 Mart 2018

26 Mart 2018 tarihine ait günlük burç yorumunuz ve detaylar haberimizde...

26 Mart 2018 Pazartesi 11:06
Günlük Burç Yorumları 26 Mart 2018

Koç Burcu Günlük Yorumu

Yeni haftaya yeni isteklerle uyanabilirsin. Bu hafta, diğer haftalar için bazı birikimler yapabilirsin. Yeni bir ilişki içindeysen mutlu bir birliktelik için çabalamalısın.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Hafta sonunun etkisini bugün hissedeceksin. İnsanlarla kurduğun dengeli iletişim sayesinde ikili ilişkilerinde kopukluk yaşamayacaksın. İşteki rekabet ortamındaki kötü niyetli kişilerden uzaklaşacaksın.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Çevrendeki kişilerin tavırları seni sıkabilir. Anlayışlı olmaya çalışsan da buna tahammülün azalacak. Evli veya ilişki sahibiysen, karşı tarafla iletişimini sıcak tutman sana fayda sağlayabilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Bugün yardımlaşma duygun ön planda yer alıyor. Hesap kitap yaparak arkadaşlık kurmak isteyenlere karşı keskin davranışların dikkat çekebilir. Bazı miras konuları gündeme gelebilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Sorumlulukların bugün biraz artabilir. İş arkadaşlarından yaptıkların hakkında övgü alabilirsin. Dost görünen bazı insanlar arkadan iş çeviriyor, bunu yakında göreceksin.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Ertelediğin bazı konuları hatırlaman yüzleşmeni sağlayabilir. Duygusallık seni olumsuz etkileyebilir, bunu atlatmanın yollarını aramalısın. Fazla endişe ve stres sağlık sorunlarını ortaya çıkarabilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Yaşadığın deneyim ve değişimler senin kendine olan güvenini arttıracak. Nezaketli yaklaşımın insanları etkileyecek ve seni yanlış tanıdıklarını onlara hatırlatacak. Maddi kaygılardan biraz uzaklaşmak isteyeceksin.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

İş ortamındaki otoriter kişilerin baskıları seni rahatsız etmeye başlayacak. Bazen önyargılı davranmak istemesen de bunu sana yaptırıyorlar. Senden yaşça küçük bir tanıdığını eğitimine destek olabilirsin.

Yay Burcu Günlük Yorumu

İş ortamında bir tartışmaya denk gelebilirsin. Bugün yanlış anlaşılmalar söz konusu olabilir. Aile içinde de bazı uyuşmazlıklar olabilir. Sen bunların hepsinden uzak durmak isteyeceksin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

İş hayatına yeni bir iş daha eklenebilir. Bu da senin oldukça yorulmana sebep olabilir. Kafanda sosyal çevrenle ilgili bir takım soru işaretleri olabilir. İnternet üzerinden satın aldığın şeyleri dikkatli incelemelisin.

Kova Burcu Günlük Yorumu

Uzun süredir beklediğin bir haberi nihayet alacaksın. İş yoğunluğunun seni yıpratmasını istemediğin için bazı planlar yapacaksın ve bu seni rahatlatacak. Her işi cesaretle üstlenmen bazıları tarafından kıskanılabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Güne olumsuz bir ruh haliyle başlayabilirsin. Ancak hızın e yeteneğin bunu atlatacak. İdeallerini gerçekleştirmek adına radikal kararlar alabileceğin bir döneme giriyorsun.

Desktop Mobil