Günlük Burç Yorumları 23 Mart 2018

Merak ettiğiniz günlük burç yorumunuz haberimizde... 23 Mart 2018 tarihine dair tüm detaylar için okumaya devam edin.

Günlük Burç Yorumları 23 Mart 2018

Merak ettiğiniz günlük burç yorumunuz haberimizde... 23 Mart 2018 tarihine dair tüm detaylar için okumaya devam edin.

23 Mart 2018 Cuma 11:06
Günlük Burç Yorumları 23 Mart 2018

Koç Burcu Günlük Yorumu

Bugün kendini mutlu ve huzurlu hissedebilirsin. Çünkü yaşadığın olumsuz şeylerin sonradan nasıl güzel şeylere dönüştüğüne sen de şahit olacaksın. Sezgilerini aklının süzgecinden geçirebilirsin, senin için her şey düzgün ilerleyecek.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

İş hayatında karşına yeni fırsatlar çıkabilir. Yeni başlayacak projelere adım atabilirsin. Sorumluluklarının bilincinde oluşun seni bir adım ileriye taşıyabilir. Eğer evliysen, eşinin ailesiyle sorunlar yaşayabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Ay, ikizler burcunda hareket ediyor. Bazı durumlarda pasif kalıyorsun, bu ne yapman gerektiğini bilmemenle alakalı olabilir. Değişimlere ayak uydurmanı tavsiye ederim. Yakın bir dostundan sağlık haberi gelebilir ve bu duruma üzülebilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Eğer iş arıyorsan biraz umutsuzluğa kapılabilirsin. Geçmişteki yaşadığın olumsuz durumlar ruh durumunu bu yöne çekiyor olabilir. Eğer sanatla uğraşıyorsan sana ilham verecek şeylerle karşılaşabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Çevrende küs olan iki insanın barıştığına şahit olabilirsin. Birkaç gündür üzerinde olan yorgunluk, dalgın olmana sebep olabilir. Gün içinde kafandaki soru işaretlerine çözüm yolları ve cevaplar bulabilirsin.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Hem iş hem de ikili ilişkilerinde eksikliklerini gidermeye çalışıyorsun. Kararlı yapını, gururla etrafındakilere gösteriyorsun. Ailenden istediğin maddi yardım nihayet gelecek. Sosyal medyayla fazla vakit geçirmen, seni rahatsız edebilir. Ama buna takılma o olmasaydı da başka bir şeyle ilgilenecektin.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

İlişkilerin üzerinde bazı şeyleri sorgulaman gerekebilir. Baskıcı huyunu fark etmeni sağlayacak olaylar yaşayabilirsin. Üşengeçliği üzerinden atmak için harekete geçmelisin.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Yapacağın sözleşmelere atacağın imzalara dikkat etmelisin. Aile arasındaki bir sırrı başkalarından duymak seni biraz rahatsız edebilir. Alışkanlıklarını değiştirmeye yönelik adımlar atabilirsin.

Yay Burcu Günlük Yorumu

Yoğun çalışma sırasında bazı fırsatları kaçırabilirsin. Kararlarını hemen vermek zorunda değilsin ama karşındakine düşüneceğini de söylemelisin. Ev ya da araba alım-satımı için biraz araştırma yapabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bugün bireysel hareket etmek isteyebilirsin. Yeteneklerini daha fazla yansıtmak istiyorsun. Rutin işler hayatını ve varoluş sebebini sorgulatabilir. Bir arkadaşınla sürekli maddi konuları konuşmak seni sıkabilir.

Kova Burcu Günlük Yorumu

Birikimini değerlendirme vaktinin geldiğini düşünüyorsun. Faka bu ay karar almaman senin için daha iyi olabilir. Çevrendeki birinin rahatsızlık duyduğun hareketlerini ondan gizlememelisin. Direk yüzüne söylemeni tavsiye ederim.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Finans anlamında rahat bir döneme giriyorsun fakat kafanda hep düşünceler var. Ailenle ilgili bir hukuki süreç hakkında haber gelebilir. Evde dekorasyon adına bazı düzenlemeler yapabilirsin.

Desktop Mobil