Günlük Burç Yorumları 22 Mart 2018

22 Mart 2018 tarihli günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız haberimizi okumaya devam edin...

Günlük Burç Yorumları 22 Mart 2018

22 Mart 2018 tarihli günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız haberimizi okumaya devam edin...

22 Mart 2018 Perşembe 11:25
Günlük Burç Yorumları 22 Mart 2018

Koç Burcu Günlük Yorumu

Bu aralar cömertliğinle insanları etkiliyorsun. Bu cömertlik maddi durumunda seni sıkıntıya sokabilir. O yüzden harcamalarına dikkat et. İçinden bir şey yapmak gelmeyebilir. Ruhunu dinlendirmek için kendine vakit ayır.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Eğer evliysen, evliliğine zaman ayırman gereken bir gündesin. Sevdiğin kişiye tekrar aşık olabilirsin. Ailenle aranda bir kopukluk yaşanabilir. Bu durumu için bir şeyler düşünmelisin. Bazı iş teklifleri alabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Hayalindeki şeyleri hayata geçirmek için bazı planlar yapabilirsin. Ancak Ay’ın huysuz etkisi seni de etkisi altına alacak. İnsanlarla konuştukça yeni fikirler öğreniyorsun.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Biraz kaygısız biraz güvensiz bir gün seni bekliyor. Kariyer ve para konusundaki beklentilerin seni biraz endişelendiriyor. Akşam saatlerinde yakın dostlarınla bir araya gelebilirsin. Stres kaynaklı bazı ağrılar yaşayabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Ailenle ve yakın çevrenle olan iletişimin oldukça iyi ve bu durum seni mutlu ediyor. Pozitif yönün herkese ilham veriyor. Bir dostundan hediye alacaksın ve bu seni şaşırtacak.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Kredi taksit gibi ödemelerinde bazı düzenlemeler yapabilirsin. Biraz masraflarını kısmanda fayda var. Bugün yoğun çalışma temposu içerisinde olacaksın. Kariyerinle ilgili detaylı planlar yapacaksın.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Ay huysuz etkide bu yüzden sen de bazı işlerinde aksaklıklar yaşayabilirsin. Yüksek beklentiler içine girmemeni tavsiye ederim. Hayal kırıklığı senin için üzücü olabilir. Maddi durumda bir yükselme gözüküyor. Fakat yine de bir çok konuda mücadele etmen gerekebilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Çalıştığın yerde bir tartışmaya şahit olabilirsin. Tarafsız olmalısın, eğer olaylara karışırsan bu durum seni de etkileyebilir. Ekonomik olarak biraz zorlanabilirsin. Bunu aşmak için harcamalarına dikkat et.

Yay Burcu Günlük Yorumu

Üzerindeki çalıştığın proje ile ilgili olumlu yorumlar alacaksın. Yaşam standartlarını gözden geçirmelisin ve yeni planlar alabilirsin artık. Ailendeki bir erkeğin yaşayacağı sağlık problemi seni telaşlandırabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Gergin bir ruh haliyle uyanabilirsin. Ay huysuz etkide olduğu için olumsuzluklar bundan kaynaklanabilir. Sevgilinin hatalı noktalarını artık yüzüne söyleyebilirsin.

Kova Burcu Günlük Yorumu

Güne heyecanlı başlayacaksınız. İstekleriniz çok güçlü olabilir fakat isteklerinizi ortaya koymak için kendinizi fazla zorlamayacaksınız. Bugün önemsediğiniz kişilerin davranışlarından etkilenebilirsiniz ve kendi davranışlarınızı gözden geçirebilirsiniz.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Güne keyifli başlayacaksınız ve yapmanız gereken işlere odaklanacaksınız. Daha önce unuttuğunuz konular ile ilgilenebilir ve ihmal ettiğiniz kişiler ile görüşebilirsiniz. Eski arkadaşlarınız ile haberleşebilirsiniz ve duyduklarınızdan etkilenebilirsiniz.

Desktop Mobil