Günlük Burç Yorumları 20 Mart 2018

20 Mart 2018 tarihinde burcunuzun size tavsiyelerini öğrenmek isterseniz haberimizi okuyabilirsiniz...

Günlük Burç Yorumları 20 Mart 2018

20 Mart 2018 tarihinde burcunuzun size tavsiyelerini öğrenmek isterseniz haberimizi okuyabilirsiniz...

20 Mart 2018 Salı 10:57
Günlük Burç Yorumları 20 Mart 2018

Koç Burcu Günlük Yorumu

Bu sıralar bazı sakatlıklar yaşayabilirsin. Yetiştirmen gereken işlerin stresi seni yıpratmaya başlıyor. Planlı bir çalışma düzeniyle her şeyi halledebilirsin. Aile içinde bir uyuşmazlık yaşanabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Bu hafta daha yeni başlasa da seni şimdiden yordu ve bıktırdı. Ancak güzel bir haberle bu sıkıntın geçecek. Bu sevinçli haberi ailenle paylaşabilirsin. Ay’ın senin burcunda olması ilişkilerinde maddi denge konularını gündeme getiriyor.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Daha önce hiç yapmadığın denemeye fırsatın olmayan bir aktivite yapabilirsin. İş yerinde sıkıntı yaşıyorsan çözüm aramalısın. Saç ve cilt bakımı konularına oldukça takıntılı görünüyorsun. Bunun için bir şeyler yapabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Bu sıralar ne öğrensen ne düşünsen herkese söylemeye başladın. Çevrendeki insanların samimiyetin fazla güvenmemeni tavsiye ederim. Kendinle ilgili özel konuları sadece sen bil.

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Evle ilgili konularda bazı sıkıntılar yaşayabilirsin. Geçmişi bir kenara bırakmak seni mutlu etti ve bu yolda devam etmelisin. Akademik bir hazırlık içine girebilirsin.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Evin ve işin arasında denge kurmaya çalışıyorsun. Senin dışında gelişen değişimler karşısında zorluk çekebilirsin. Eğer sanatla ilgileniyorsan bir çalışman övgü alabilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Etrafındaki kişilerin dengesiz tavırları seni kuşkulandırmaya başlayabilir. Yeni başlayan bir ilişkin varsa ani çıkışlar yapmamaya özen göstermelisin. Stresli ve endişeli günler sağlık problemlerinin artmasına sebep olabilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

İşle ilgili detaylı bir çalışma içerisine girebilirsin. Maaşından şikayetçi oluşun, yeni bir iş aramana sebep olabilir. Eğer ilişkin varsa küçük sürprizlerle karşılaşabilirsin.

Yay Burcu Günlük Yorumu

İş yerinde bugün yoğunluk seni bekliyor. Bu yoğunlukta hızlanmaya çalışman hataya sebebiyet verebilir dikkatli ol. Senden yaşça büyük birinden öğreneceğin bilgi beklemediğin bir anda işine yarayabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Yeni bir iş alanına girmek isteyebilirsin. Aranın bozuk olduğu, pek görüşmediğin biriyle iletişime geçebilirsin. Maddi birikimleri artırmanın yollarını arayacaksın.

Kova Burcu Günlük Yorumu

İş ortamındaki bazı tavırlar seni rahatsız edebilir. İnsanların kayıtsız kalmasına katlanamayacak duruma geldiğinde isyan edebilme potansiyelin var. Fakat gereksiz kişilerin gazına gelmemeye de dikkat et!

Balık Burcu Günlük Yorumu

Yaşanan aksilikleri zekân sayesinden hemen çözeceksin. Çok fazla düşünmemek oluruna bırakmak fikrini sevsen de bunu uygulamakta zorluk çekiyorsun. Ailede senden küçük birine bir iyiliğin dokunabilir.

Desktop Mobil