Günlük Burç Yorumları 19 Şubat 2018

Günlük burç yorumunuzu okudunuz mu? Merak ettiğiniz her şey haberimizde...

Günlük Burç Yorumları 19 Şubat 2018

Günlük burç yorumunuzu okudunuz mu? Merak ettiğiniz her şey haberimizde...

19 Şubat 2018 Pazartesi 00:45
Günlük Burç Yorumları 19 Şubat 2018

Koç Burcu Günlük Yorumu

Planladığın şeyler senin istediğin gibi gitmiyor. Maddi konularda kafana taktığın şeyler var bu konuda bazı haberler alabilirsin. Romantik bir gün seni bekliyor.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Harcamalarına biraz daha dikkat etmelisin. Gereksiz harcamalar bütçeni biraz zorluyor. Aşk hayatında değişik bir yola giriyorsun. Kıskançlık yüzünden bir arkadaşınla tartışabilirsin.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Hareketli bir gün seni bekliyor. Yapman gereken şeyleri yapmaman seni zor durumda bırakıyor. Uzun süredir konuşmadığın biri hakkında haber alacaksın.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Hareketli günleri bir kenara bırakıp biraz rahatlıyorsun. Son yapanlardaki başarıların takdir görebilir. Aile içindeki mutsuzluklara çare bulacaksın. Hobilerine zaman ayır.

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Sosyalleşmek sana gerçekten iyi geliyor. Uzun süredir bir konuda kararsızlık yaşıyordun, bu konuyu bir arkadaşının fikirleriyle kesinleştireceksin. Bugün içindeki enerjiyi insanlara da yansıt.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Önemli kararlar alman gerekecek. Özellikle çalışma ortamındaki düzensizlik konusunda. Planlı yaşamayı seviyorsun ancak önceden planını yaptığın bir şeyi ertelemek durumunda kalacaksın.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Ay karşıt burcunda hareket ediyor. Maddi durumdaki sıkıntılarını yok edecek bir iş yapmaya hazırlanıyorsun. Bazı konulardaki sert tavrın yanlış anlaşılabilir. Açık sözlülük seni biraz geriyor.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Yeteneğini işinde kullanman seni farklı biri yapacak. Çevrendeki insanların dikkatsiz davranışları seni rahatsız ediyor ve onlara yardım etmek istiyorsun. Bugün tükettiğin içeceklere dikkat et.

Yay Burcu Günlük Yorumu

Gün içinde planlar değişebilir ve ertelenebilir. Güvendiğin birinden yardım alarak iş bölümü yapabilirsin. Dalgınlığın bugün başına dert olabilir.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Farklı fikirler sana ilham veriyor. Bugün aktif ve hızlı bir gün olacak. Yarım kalan işlerine odaklanıp hepsini halletmelisin.

Kova Burcu Günlük Yorumu

Yeni insanlarla tanıştıkça, farklı düşüncelerle tanıştıkça ufkun genişliyor. Eğer kalbin boşsa yeni bir aşk kapını çalabilir. Maddi konularda beklediğin bir haber gelebilir.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Bugün alacağın sorumluluklar seni biraz gerebilir. Her şeyi bırakıp gitmek isteyebilirsin ancak kısa bir süre sonra rahatlayacaksın, sabret. Yürüyüş yapmak seni rahatlatacaktır.

Desktop Mobil