Günlük Burç Yorumları 16 Mart 2018

16 Mart 2018 tarihine dair merak ettiğiniz her şey burcunuzda...

Günlük Burç Yorumları 16 Mart 2018

16 Mart 2018 tarihine dair merak ettiğiniz her şey burcunuzda...

16 Mart 2018 Cuma 10:58
Günlük Burç Yorumları 16 Mart 2018

Koç Burcu Günlük Yorumu

Bugün yakın arkadaşlarınla bir plan yapabilirsin. Yüksek motivasyonun sayesinde tüm gözler üzerinde olacak. Ancak son zamanlar biraz fazla yoruldun bu durum sağlığını etkileyebilir, dikkatli ol.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Sağlığına dikkat etmen gereken bir döneme giriyorsun. Giyimine ve yediklerine dikkat edersen bu durumu kısa zamanda atlatabilirsin. Eğer evliysen eşinle romantik bir akşam geçirebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Şu sıra kendini yorgun hissedebilirsin. Hem iş yoğunluğu hem de çevredeki insanların istekleri seni çok yoruyor. Bu duruma son vermek senin elinde. Güçlü iletişim yeteneğin önüne bazı kapılar açacak.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Bugün keskin ve net kararlar alabileceğin bir gün. Kafanın karışıklığı fikir çokluğundan kaynaklanıyor olabilir. Kafanda bunları elemelisin. Değer verdiğin biriyle bir etkinliğe katılacaksın.

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Bugün yarım bıraktığın ertelediğin tüm işleri yapman gerekebilir. Dış görünüşüne verdiğin önem, seni yeni değişikliklere itebilir. Günün yorgunluğunu atmak için bugün evde kendine vakit ayır ve sevdiğin şeyi yap.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Psikolojik olarak içe kapanıklığın seni biraz endişelendiriyor. Hemen her konuyu detaylı düşünmen, ve eğer omuzlarında çok fazla yük varsa bunları atacak bir yardımcıya ihtiyacın var. Bu yardımcı bir arkadaş bir eş ya da bir hobi olabilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

İşle ilgili gelen fırsatlar olabilir, bunları kaçırmamaya özen göster. Her istediğin şeyi elde etme yapın seni biraz beklentiye sokabilir. Fakat nezaketli yapın bu konuda anlayışlı ve sabırlı olmanı sağlayacak.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Geçmişte yaşadıkların bugün aklına takılabilir ve hesaplaşmak zorunda kalabilirsin. Gün içinde konuştuğun bir kişinin iletişiminden çok etkileneceksin. Eğer kendi işini yapıyorsan yeni ortaklık girişimleri olabilir.

Yay Burcu Günlük Yorumu

Gün içinde adaletine güvenen insanlar senden bu konu da bazı şeyler isteyebilir. İş yerinde üst düzey kişilerle yapacağın konuşmalarda oldukça etkili olacaksın. Arkadaş çevrende senden hoşlanmayan biri olduğunu görebilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bugün iş yerinde oldukça hızlısın. Ancak senin dışında gelişen bazı problemlerin suçu sana kalabilir dikkat et. Sevdiğin kişiyle olan iletişim oldukça güzel geçecek.

Kova Burcu Günlük Yorumu

Eğer iş arıyorsan sakın pes etme, sonunda mutlu olacaksın. Değer verdiğin aile bireyleriyle bir araya gelebilirsin. Gün sonunda kendini biraz yorgun hissedebilirsin.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Ay, senin burcunda. İş arkadaşlarının bazı davranışları bugün gözüne batabilir. Kendini savunman gerekebilir. Soğukkanlı olmalısın. Arkadaşlarının desteğiyle yeni bir alanda şansını deneyebilirsin.

Anahtar Kelimeler:
16 Mart Gunluk Burc Yorumu

Desktop Mobil