Günlük Burç Yorumları 15 Şubat 2018

Güneş Tutulması sizi nasıl etkileyecek? Tüm sorularınıza ait cevaplar haberimizde...

Günlük Burç Yorumları 15 Şubat 2018

Güneş Tutulması sizi nasıl etkileyecek? Tüm sorularınıza ait cevaplar haberimizde...

15 Şubat 2018 Perşembe 10:43
Günlük Burç Yorumları 15 Şubat 2018

Koç Burcu Günlük Yorumu

Bugün güneş tutulması gerçekleşiyor. Kendi fikirlerini herkese dayatmak isteyeceğin bir gün. Yeteneklerin artık herkes tarafından kıskanılmaya başladı. Tarzından ilham alan insanlar var.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Pratikliğin bugün sana büyük bir zaman kazandıracak. Bir süredir kendi bakımına özen gösteriyorsun ve etrafındakiler bu duruma şaşkınlıkla bakıyor.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Çevrene ne olup bittiğini öğrenmek için can atıyorsun. Ancak bu duruma biraz dikkat etmende fayda var. Çünkü etrafındakiler rahatsız olabilir. Bugün birçok telefon görüşmesi yapacaksın.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Etrafında bazı anlaşmazlıklar gerçekleşti ve sen bu durumdan korkuyorsun. Ancak tartışmalardan uzak kalamayacaksın. Maddi anlamda destek göreceğin biri var.

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Bugün karşıt burcunda Güneş Tutulması gerçekleşiyor. Bazı eleştiriler alıyorsun bunun tek sebebi her şeye hakim olmak istemen. Yurtdışı fikirlerin için bir başlangıç yapmak istiyorsun.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Yaşadığın zor günlerin acısını bugün çıkartıyorsun. Bazı çözümler arıyorsun özellikle maddi konularda, onlar bugün sonuçlanabilir. Fazla duygusal insanlardan bir süre uzak dur.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Senin hakkında kötü düşünen ve arkandan konuşan insanları yavaş yavaş tanımaya başladın. Uzun zamandır bir alışveriş hayalin var, bugün onu gerçekleştirebilirsin. Ancak maddi konularda dikkatli olmalısın.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Geç kaldığını düşündüğün şeyler aslında yeni başlıyor. Sohbet ettiğin insanların saçma konuşmaları bugün seni biraz gerebilir. Bencil insanlardan uzak durmaya çalış.

Yay Burcu Günlük Yorumu

Çevrendeki olaylar bugün senin dikkatini dağıtabilir. Ama sen görmemeye odaklandın. Sevdiğin konularda konuşmayı seviyorsun. Ev hayatında biraz düzene girmelisin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bazı insanlar bugün biraz üzerine gelebilir ancak sende kendini kanıtlamak için onların üzerine gitme. Senin soğukkanlılığın her zaman herkese dersini verir.

Kova Burcu Günlük Yorumu

Burcundaki Güneş Tutulması sana güzel haberler getiriyor. Bazı kaçırdığın fırsatlar mutsuzluğa neden olabilir ama her şeyin düzeleceğinden emin olabilirsin.

Balık Burcu Günlük Yorumu

İkili ilişkilerinde bencil olmak sana göre değil ama bazen kendini kaybediyorsun. Bazı yüzleşmeler yaşayacaksın. Bun yüzleşme sana hatalarını gösterecek

Desktop Mobil