Günlük Burç Yorumları 15 Mart 2018

Günlük burç yorumunuzu okudunuz mu? 15 Mert 2018’de burcunuzu neler bekliyor? 15 Mart burç yorumlarını haberimizde okuyabilirsiniz...

Günlük Burç Yorumları 15 Mart 2018

Günlük burç yorumunuzu okudunuz mu? 15 Mert 2018’de burcunuzu neler bekliyor? 15 Mart burç yorumlarını haberimizde okuyabilirsiniz...

15 Mart 2018 Perşembe 11:25
Günlük Burç Yorumları 15 Mart 2018

Koç Burcu Günlük Yorumu

Uzun vadeli beklentiler seni sıkabilir. Sabırsızlığın bu konularda açıkça ortaya çıkıyor. Bugün biraz yorgunsun bu yüzden konuşmaya değil de dinlemeye odaklısın.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Bugün uzun süredir hiç konuşmadığın, hatta sesini bile unuttuğun biriyle konuşabilirsin. Bu olayın ardından inanamayacağın bir şey öğrenebilirsin. Zorunluluklardan sıkıldığın bir gündesin.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Yeni bir işe girme fikrin hala kafanın bir köşesinde. Kendine güvendiğin sürece bunu başarabileceğini bilmeni isterim. Düzeninin bozulması korkundan kurtulmalısın. İkili ilişkilerinde bir karar almak zorunda kalacaksın.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Bugün aklına gelen bir fikirle yeni başlangıçlar yapabilirsin. Kafandaki belirsizlikler hem işine hem de ikili ilişkilerine zarar veriyor. Bazı ailevi meselelerin açıkça konuşulmasını isteyebilirsin.

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Cesaretini bugün arka plana atmak isteyebilirsin. Bugün karşına cazip bir teklif çıkacak ve kafan karışacak. Parasal olarak bugün kendini rahat hissedebilirsin. Ufak çaplı işler yapmak istiyorsun bunun için fikir alacaksın.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Çift ruhlu günün etkisiyle yapacağın ödemelerde bir aksaklıklar yaşayabilirsin. Bir yakınının sağlık sorunu seni biraz üzebilir. Okulun devam ediyorsa eğer biraz sıkılıp kendini hobilerine vermek isteyebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Sabrını zorlayan durumlar olsa da, nezaketinden vazgeçmemek adına saygılı davranacaksın. Yapıcı davranmanın gücüne bir kez daha şahit olacaksın. Maddi konularda beklentilerin artabilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Bugünün oldukça hareketli geçecek. Bu hareketli halinden yararlanıp, işlerini sana yaptırmak isteyenler olabilir. Eline bir miktar para geçecek ya da sakladığın parayı artık gün yüzüne çıkaracaksın.

Yay Burcu Günlük Yorumu

Alacağın bazı önemli kararlarda güvendiğin kişiler etkin rol oynayacak. Eğer iş arıyorsan, başarısızlıklarını aklından çıkartıp yoluna bakmanı tavsiye ederim.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Birçok şeyi tek başına üstlendin. Ancak buna rağmen bazı yakınların seni umursamaz olarak değerlendirebilir. Kendini açıkça ifade ettiğin için karşı taraftan gereksiz bir tepki alabilirsin.

Kova Burcu Günlük Yorumu

Geçmişte yaşadığın bazı olayların etkisiyle, bugün tanışacağın kişilere karşı aşırı sorgulayıcı bir yaklaşımın olabilir. Kısa mesafeli bir tatil planı yapıyorsun. Bu sana iyi gelebilir.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Mücadele ve çabalama olmadan kayda değer şeyler elde edilemeyeceğinin farkındasın. Aile bireyleriyle geçireceğin sakin bit akşam tüm gerginliğini alacak. Kısa süre bir telefon görüşmesiyle mutlu olacaksın.

Anahtar Kelimeler:
15 Mart Gunluk Burc Yorumu

Desktop Mobil