Günlük Burç Yorumları 14 Mart 2018

Günlük burç yorumları herkesin merak ettiği bir konu. Siz de 14 Mart 2018 tarihinde günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız haberimizi okuyabilirsiniz...

Günlük Burç Yorumları 14 Mart 2018

Günlük burç yorumları herkesin merak ettiği bir konu. Siz de 14 Mart 2018 tarihinde günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız haberimizi okuyabilirsiniz...

14 Mart 2018 Çarşamba 11:07
Günlük Burç Yorumları 14 Mart 2018

Koç Burcu Günlük Yorumu

Yalnız çalışmak seni daha mutlu ediyor. Etrafındaki bazı insanlarla arana mesafe koymak isteyebilirsin. Ya da bu teklif karşı taraftan bile gelebilir. Bugün liderlik özelliğin bazı kişilerin gözüne batabilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Eğer ilişkin varsa kendi ailen ve karşı tarafın ailesi arasında bir dengesizlik ve ardından karmaşa yaşanabilir. Bu dengeyi korumak senin elinde. Aniden iş ortamında bir yoğunlukla karşılaşabilirsin. Önceden planlanmış randevuları erteleyebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Bugün kendi ruj halini anlayamayacak duruma gelebilirsin. Bu da etrafındaki insanların seninle iletişim kurmasını zorlaştıracak. .Uzun zamandır merak ettiğin bir konuya bir itapta ya da filmde rastlayabilirsin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Bugün ailenle arandaki bağın gücüne şahit olabilirsin. Çalışma ortamına yeni biri dahil olabilir. Sağlık sorunların senin takıntı yaptığın kadar büyük değil, endişelenme.

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Bugün dış görünüş senin için her konuda önemli olabilir. Bazı çalışmalarının hatasız olmasını beklemen diğer iş arkadaşlarını sıkabilir. Arkadaşlarınla yapacağın konuşmalarda, yol gösterici olayın derken kibirli gözükebilirsin, dikkatli ol.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Bugün eski bir arkadaşınla karşılaşabilir ya da konuşabilirsin. Bu kişi arayıp sormamandan dert yanabilir. Yakın bir arkadaşınla tatil planları yapmaya başlayabilirsin. Aile içinde stresli bir gün olabilir.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Üşengeç tavrın çevredekiler tarafından eleştirilebilir. Geçmişte yapamadığın şeylerin pişmanlığı karşına gelebilir. Eğer evliysen kıskançlık eşinle biraz aranı açabilir.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Yaşadığın sorunlarla yüzleşmek yerine, onları kenara atmayı tercih ediyorsun. Bu konuları ileride tekrar görmek istemiyorsan bunlarla yüzleşmelisin. Günün sonunda bir müjdeli haber alabilirsin.

Yay Burcu Günlük Yorumu

Yeni yerleri görme isteğin biraz seni araştırmaya itebilir. Bir arkadaşından alacağın haber seni yeni başlangıçlara itebilir. Yakın zamanda yeni biriyle tanışabilirsin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Bazı konularda kısıtlayıcı davranmaya başlayabilirsin. Elini attığın her şeyde yeteneğini gösteriyorsun. Maddi bir sıkıntı yaşayacaksın ama uzun sürmeyecek.

Kova Burcu Günlük Yorumu

Ay senin burcunda. Yoğun tempo seni çok fazla etkilemiyor. Fakat ister istemez biraz stres yaşayabilirsin ve aileden biriyle aranda iletişim kopukluğu olabilir.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Kendi kurduğun planlarla hedeflerinle yürümeyi seviyorsun ve gayet güzel işliyor. Güvendiğin insanlardan destek bekliyorsun. Değerli biriyle bir akşam yemeği yiyebilirsin.

Anahtar Kelimeler:
14 Mart Gunluk Burc Yorumu

Desktop Mobil