Günlük Burç Yorumları 13 Mart 2018

13 Mart 2018 tarihli günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız okumaya devam edin...

Günlük Burç Yorumları 13 Mart 2018

13 Mart 2018 tarihli günlük burç yorumunuzu merak ediyorsanız okumaya devam edin...

13 Mart 2018 Salı 11:27
Günlük Burç Yorumları 13 Mart 2018

Koç Burcu Günlük Yorumu

Uzun süredir yalnızsan yakın zamanda biriyle tanışabilirsin. Geçmişle ilgili aklına gelen eski meseleleri artık unutmalısın. Çünkü geçmiş asla değişmez. Bugün ailen ile ilgili alacağın bir habere çok sevineceksin.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Eski arkadaşlarından biriyle tekrar bir araya gelebilirsin. Mesafeyi tekrar eski haline döndürmek ya da olduğu gibi bırakmak senin elinde. Planlı çalışmak için bir adım atacaksın.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

İş ortamında bir gerginlik ve birinin işten çıkarılma ihtimali olabilir. Bu durum seni etkileyebilir ve endişelendirebilir. Yakın bir arkadaşının ailesiyle ilgili sıkıntılar gündeme gelebilir.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Uzun zamandır sosyal ilişkilerin zayıflamış gözüküyor. Bu iş yoğunluğundan ve senin istememenden kaynaklanabilir. Bu hafta sonuna bir plan yapıp bu yalnızlıktan kurtulabilirsin. Sağlığına dikkat etmelisin.

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Yapamam dediğin bir çok konunun üstesinden geleceksin. Bu durum sana özgüven kazandıracak. Bir eşyanı kaybetmekten korkacak ve onu saklayacaksın. İki yakın arkadaşın arasında arabulucu olacaksın.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Kendince yaptığın planlar, bir anda bozulabilir. Bu yüzden yedek bir plan yapman her zaman senin yararına olacaktır. İlişkin varsa eğer, bu ilişkiyi tekrar gözden geçirmek isteyebilirsin.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Uzun süren işler seni yorabilir. Evle ilgili yapacağın alışverişlerde evin diğer üyelerinin de fikirlerini alacaksın. Yarım bıraktığın işler karşına çıkabilir. Bir an önce tamamlamalısın.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Gizemli oluşun etrafındakilerin seni merak etmesine neden oluyor. Arkadaş çevrendeki bazı sözler canını sıkabilir. Aile içerisindeki önemli kararlar seni biraz gerebilir.

Yay Burcu Günlük Yorumu

Bazı konulardaki bakış açın etrafındakiler tarafından eleştirilebilir. Bugün kendini ifade etmekte biraz zorlanabilirsin. Bu nedenle dinlemeyi tercih etmen bugün senin yararına olacaktır.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Maddi olarak kendini biraz daha rahat hissetmeye başladın. Zamanı verimli kullanma huyun sana çok yardımı olacak. Bir akraba ziyareti yapabilirsin. Geleceğe yönelik bazı planlar yapabilirsin. Ama bu planlardan çok bahsetme.

Kova Burcu Günlük Yorumu

Teknolojik aletlerden bugün sıkıntılar yaşayabilirsin. Bugün yaşadığın olumsuzlukların seni etkilemesine izin verme. Ailede söz sahibi oluşun sana güç ve özgüven veriyor.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Hızlı geçen günler seni şaşırtmaya devam ediyor. Fakat yorulduğunu görmezden gelirsek. Bu yüzden işten sonra zamanı sadece kendine ayırmak isteyebilirsin. Akşam saatlerinde ciddi bir telefon görüşmesi yapabilirsin.

Desktop Mobil