Günlük Burç Yorumları 12 Şubat 2018

12 Şubat 2018 tarihinde aklınıza takılan her soru için günlük burç yorumunu okuyabilirsiniz. Detaylar haberimizde...

Günlük Burç Yorumları 12 Şubat 2018

12 Şubat 2018 tarihinde aklınıza takılan her soru için günlük burç yorumunu okuyabilirsiniz. Detaylar haberimizde...

12 Şubat 2018 Pazartesi 01:32
Günlük Burç Yorumları 12 Şubat 2018

Koç Burcu Günlük Yorumu

Bugün sürpriz bir gelişme yaşayacaksın. Keyfin yerinde olacak. Eski bir dostunla konuşabilirsin ve bir buluşma gerçekleşebilir.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Sevdiğin birine karşı romantik bir konuşma gerçekleştireceksin. Beklemediğin birinden özel bir mesaj alabilirsin. Aklından bir hediye geçiyor onu kendine alacaksın.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Sabah saatlerinde yaşayacağın bir aksilik seni biraz üzebilir. Ancak kendine her zaman bir B planı yapmalısın ki zor durumda kalmayasın.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Ay karşıt burcunda hareket ediyor. Kalabalık ortamda çalışıyorsan bir fikir alışverişi olabilir. Elindeki bir elektronik eşyayı değiştirmek istiyorsun. Maddi durumuna dikkat ederek bunu yapabilirsin.

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Maddi konularda biraz fazla harcama yapmış olabilirsin. Ancak bu konu seni üzmesin çünkü bir yerden sana maddi destek gelecek. Ailevi sorunlar yaşayabilirsin.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Her işini kendin hallederek etrafındakilere büyük kolaylık sağlıyorsun. Eğer biri sana hediye alırsa onu geri çevirme.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Bugün değişik bir tesadüf yaşayabilirsin. Uzun süredir görmediğin birinden bir haber alacaksın. Değişik duygular hissedeceğin bir gün olacak.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Duygusal bir paylaşım yapacaksın. Sohbetinin keyifli olması insanlar tarafından sevilmene sebebiyet veriyor. Uzun süredir sana dert olan bir işini halledeceksin.

Yay Burcu Günlük Yorumu

Son günlerde yaşadığın bir olayın etkisinden uzun süredir çıkamıyorsun. Plansız ve disiplinsiz hareket etmen başına dert olabilir. Kendini motive etmek için bir buluşma planı yap.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Pazartesi sendromu nedense seni pek etkilemiyor. Yeni şeyler öğrendiğin insanlarla sohbet etmeyi daha çok seviyorum. Anlatıcı konumu sana göre değil, dinleyici olmayı seviyorsun.

Kova Burcu Günlük Yorumu

Eski günlerdeki bazı olumsuz olaylar aklına geldiği için bugün biraz umutsuz geçebilir. Ancak sana yardımcı olmak isteyen insanları geri çevirmezsen mutluluğun artacak. Derdini paylaşmaktan çekinme.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Tek başına yürüdüğün yolları daha çok seviyorsun, bir ortağa ihtiyacın yok. Yeni bir arkadaş edinmen ruh halini olumlu yönde etkileyecek.

Desktop Mobil