Günlük Burç Yorumları 12 Mart 2018

12 Mart 2018 tarihinde gününüz nasıl geçecek, neler yaşayacaksınız? Öğrenmek için haberimizi okumaya devam edin...

Günlük Burç Yorumları 12 Mart 2018

12 Mart 2018 tarihinde gününüz nasıl geçecek, neler yaşayacaksınız? Öğrenmek için haberimizi okumaya devam edin...

12 Mart 2018 Pazartesi 11:06
Günlük Burç Yorumları 12 Mart 2018

Koç Burcu Günlük Yorumu

Bugün başarmak istediğin ve aynı zamanda hırsına güvendiğin bir gün olacak. Hırslı yönün ortaya çıkacak ve âni kararlar almak zorunda kalacaksın. Eğer ilişkin varsa biraz fikir uyuşmazlıkları yaşayabilirsin.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Yakın arkadaşın ilişkisinde yaşadığı sıkıntıları anlatmak isteyebilir. Olaylara tarafsız yaklaşman gerekecek. Sosyal medya üzerinden eski bir tanıdığınla iletişime geçebilirsin.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Değişken ruh halinden dolayı istikrarlı davranmakta zorlanabilirsin. Bir gönüllülük projesine katılabilirsin. Acil işlerinin biriktiğini fark edebilirsin. Evraklarla ilgili hata yapmamaya dikkat etmelisin.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Bugün her şeyin kusursuz olmasını isteyeceksin. Aynı zamanda kontrolü de elinde tutmak istiyorsun. Değer verdiğin kişiye yapmak istediğin işle ilgili planlarını anlatmaya başlayacaksın.

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Bugün kariyerine odaklanacaksın. İdealist yönün tam anlamıyla bugün ortaya çıkacak. Kariyerinde ilerlemek için çeşitli kurslara yazılabilirsin. Yeni bir aşk başlayabilir.

Başak Burcu Günlük Yorumu

İşteki titiz davranışların her yerde düzenli olduğunu gösteriyor. Eğer eğitimin devam ediyorsa, bazı konularda pürüzler yaşayabilirsin. Aile içinde bazı sıkıntılar yaşayabilirsin.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Yapmak istediğin yatırımlar seni araştırma yapmak mecburiyetinde bırakabilir. Yatırımlarına ya da harcamalarına dikkat etmelisin. Evinde değişik dekorasyon düzenlemeleri yapabilirsin.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Son bir kaç aydır devam eden sorunlardan biraz sıkılabilirsin. Artık sorunları çözümüne kavuşturmak istiyorsun. İş yerinde temponda biraz düşüş yaşayabilirsin.

Yay Burcu Günlük Yorumu

Adaletli tavrınla her yerde takdir ediliyorsun. Fakat bugün sarf edeceğin yanlış sözler başına biraz dert açabilir. Aile de küslükler son bulmaya yaklaşıyor.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Evde meydana gelen sıkıntılar seni biraz sıkabilir ve taşınmak isteyebilirsin. Yoğun iş temposu hem ailenden hem de ilişkinden uzaklaşmana neden olabilir. Onlara biraz vakit ayırmalısın.

Kova Burcu Günlük Yorumu

İş ortamında meydana gelen bir anlaşmazlığa şahit olacak ve şaşıracaksın. Kendini yüksek bir mevkii deki bir kişinin özel hayatıyla ilgili konular içinde bulabilirsin.

Balık Burcu Günlük Yorumu

İş ortamındaki söylemler, üzerinde bir baskı oluşturabilir. Cevap olarak başarını göstermek istediğin için bugün çok çalışabilirsin. Hayatındaki bazı kararların doğruluğunu bugün teyit edeceksin.

Desktop Mobil