Günlük Burç Yorumları 11 Şubat 2018

11 Şubat 2018 günlük burç yorumu hakkında istediğiniz her şey haberimizde...

Günlük Burç Yorumları 11 Şubat 2018

11 Şubat 2018 günlük burç yorumu hakkında istediğiniz her şey haberimizde...

11 Şubat 2018 Pazar 00:29
Günlük Burç Yorumları 11 Şubat 2018

Koç Burcu Günlük Yorumu

Bu aralar neredeyse her konuda ısrarcı davranıyorsun. Israrcılıkla kazandığın bazı şeyler olabilir ama bazı konularda kaybetme riskin olduğunu da unutma. Pazar gününü kendine ayırmak istiyorsun. Evde vakit geçirebilirsin.

Boğa Burcu Günlük Yorumu

Duygularını bir türlü kontrol edemiyorsun. Hayatında biri varsa veya tanışma aşamasında olduğun biri varsa her şeyi tekrar gözden geçirmek isteyeceksin. Bazı konularda emin olmaya ihtiyacın var.

İkizler Burcu Günlük Yorumu

Bugün her konuda dürüst olacaksın ve karşındaki kişilerden de aynı etkiyi bekleyeceksin. Aile ortamında bazı sıkıntılar yaşanabilir. Çünkü görmezlikten gelinen bazı konular artık göz batıyor.

Yengeç Burcu Günlük Yorumu

Bazı konularda ani ve sert tepkiler verebilirsin. Gerginliğini bir kenara atma için farklı hobilere yönelmeni tavsiye ederim. Hayatındaki insanla bu yüzden aran açılabilir.

Aslan Burcu Günlük Yorumu

Kafan bazen çok mutlusun bazen ise her şeyden kaçmak istiyorsun. Son zamanlardaki dengesiz düşüncelerin sebebi sensin. Kendini biraz soyutlamaya çalış yalnızlığa ihtiyacın var.

Başak Burcu Günlük Yorumu

Ertelediklerini gün yüzüne çıkarma vakti geldi. Uzun süredir biriktirdiğin parayı artık harcayabilirsin. Bunu kendin için yap.

Terazi Burcu Günlük Yorumu

Değere verdiğin kişilerle ilgili düşüncelerin bugün biraz değişebilir. Ama bu biraz da senden kaynaklı o yüzden hemen köpürme. Ailevi konular bugün gündeminde.

Akrep Burcu Günlük Yorumu

Yapmak istediğin bazı değişiklikler var ve sen uzun süredir bir zaman kolluyordun. İşte o gün bugün! Ne istiyorsan yap. Bir konuşma için kendini erteliyordun artık hazırsın.

Yay Burcu Günlük Yorumu

Aşk konularında bugün şanslısın. Maddi konularda da eline biraz para geçebilir. Hayatında değişen duygusal konular için artık net bir fikre sahipsin.

Oğlak Burcu Günlük Yorumu

Yeteneğini doğru yönde kullanmak seni başarıya götürüyor. Maddi durumunda daha iyi seviyeye gelebilmek için yeni adımlar atmalısın.

Kova Burcu Günlük Yorumu

Hiç beklemediğin bir olayla karşılaşacaksın. Seçimlerini sonradan tekrardan değerlendirip pişman olmana gerek yok. O an yaptıysan doğrudur ve bitmiştir.

Balık Burcu Günlük Yorumu

Yaşadığın evde bir takım tadilat ve değişiklikler yaşanabilir. Bugün hiçbir şey yapmak istemiyorsun. Bu yüzden bazı planları iptal edebilirsin.

Desktop Mobil