Demet Akalın, Hande Yener ve Seren Serengil polemiği

Hande Yener, İzmir’de gerçekleşen bir fuar çıkışında muhabirlerin sorularını yanıtlarken olay çıkardı.

Demet Akalın, Hande Yener ve Seren Serengil polemiği

Hande Yener, İzmir’de gerçekleşen bir fuar çıkışında muhabirlerin sorularını yanıtlarken olay çıkardı.

17 Ocak 2018 Çarşamba 15:17
Demet Akalın, Hande Yener ve Seren Serengil polemiği

Hande Yener, İzmir’de gerçekleşen fuarda kendisiyle röportaj yapmak isteyen muhabiri dışarı attırdı.

‘Duymayan Kalmasın’ adlı televizyon programının muhabiri olduğu bilinen Selçuk İnci, Hande Yener’e soru yöneltince Hande Yener muhabirle tartıştı ve yaka paça dışarı attırdı. 

‘Röportajımı sabote ediyorlar’

Seren Serengil’in sunduğu programa röportaj vermek istemeyen Hande Yener, ‘’Şu anda bu arkadaşlar benim röportajımı sabote ediyorlar. Ben o kanalla hiçbir şekilde çalışmıyorum. Kimin adamı olduklarını da biliyorum. Yasaklı elemanlar benim olduğum yere girmezlerse sevinirim’’ dedi.

Hande Yener’in açıklamasının ardından görevliler muhabiri dışarı attı. Cengiz Semercioğlu ise bu duruma sessiz kalmadı ve ‘’Hande Yener’in iddiasına göre ekibimizin uçak biletini Demet Akalın aldırmış. Ben bir gazeteciyim benim muhabirimin Hande Yener’in talimatıyla tartaklanmasını kabul etmiyorum’’ dedi. Semercioğlu’nun sözlerini onaylayan Seren Serengil ‘ Benim için Hande’nin bir haber değeri yok’ şeklinde konuştu.

Demet Akalın Hande Yener için yasal işlem başlatacak

Canlı yayına bağlanan Demet Akalın, ‘Ben ne kimseye bilet aldım ne başka bir şey, uçakta karşılaştım muhabir Selçuk ile biraz konuştuk sonra ben uyuya kaldım. Ben Hande Yener’in adını bile anmıyorum. Ben böyle bir çirkinliğin içinde yer almak istemiyorum onun bir hayal dünyası var adımı da artık anmasın. Ben onun için üzülüyorum herkes kendi işine gücüne baksın. Böyle bir iftira olabilir mi? Ben Hande'yi yok sayıyorum. Benim kimseyle derdim yok. Ben neden Selçuk’a bilet alayım? niye durduk yere muhabir çağırayım? Ben hiç o toplara girmeyeceğim. Ben artık eski Demet Akalın değilim’ dedi.

Ardından Instagram hesabından Hande Yener için yasal işlem başlatacağını duyurdu.

Desktop Mobil