APARTMAN BOŞLUĞUNA SAKLANDI!

Olay adam’dan olay yaratacak görüntüler.

APARTMAN BOŞLUĞUNA SAKLANDI!

Olay adam’dan olay yaratacak görüntüler.

14 Aralık 2011 Çarşamba 10:00
APARTMAN BOŞLUĞUNA SAKLANDI!

 

Geçtiğimiz günlerde bir mekan çıkışında hamile eşi Günay Museyeva’yı bir bayanla öpüşerek aldatan Tolga Karel, eşini aldattıktan sonra ilk kez dün gece görüntülendi.
 
DUBLÖR KULLANDI!
 
Tolga Karel’in mekanda eğlendiğini öğrenen basın mensupları mekanın kapısında beklerlerken ünlü sanatçının kıyafetlerini giyerek bir başkası mekandan çıkıp, yüzünü saklayarak Karel’in aracına bindi ve gözlerden uzaklaştı. Basın mensuplarının mekandan çıkan şahsın Tolga Karel olmadığını anlamaları uzun sürmedi.
 
APARTMAN BOŞLUĞUNA SAKLANDI!
 
Yakışıklı oyuncu Tolga Karel, mekanın arka kapısından kaçarak, bir apartman boşluğuna saklandı. Dakikalarca apartman boşluğunda saklanan Tolga Karel, panik olup telefonla konuşunca kendisini ele verdi. Duvar dibine çömelerek saklanan ünlü sanatçı flaşların patlamasıyla adeta şoke oldu.
 
ELİNİ KESTİ!
 
Ünlü oyuncu basın mensuplarına görüntü vermemek için yüksek bir duvardan atlayarak apartman boşluğuna saklandı. Atlama sırasında elini kesen Tolga Karel ‘’Elim saklandığım için değil, dizi setinde kesilmişti’’ diye konuştu.
 
ÇOK MUTLUYUM!
 
Tolga Karel hayatında her şeyin yolunda olduğunu dile getirdi. Ünlü oyuncu neden saklandığını açıklamadı. Geçtiğimiz günlerde hamile olan eşini sokak ortasında aldatan olay adam Tolga Karel, eşiyle alakalı soruları yanıtsız bırakarak arabasına binip gözlerden kayboldu.

Desktop Mobil