19-25 Mart 2018 Haftalık Burç Yorumu

Koç: Bu hafta astroloji yeni yılını kutluyor. Zira ilkbaharın gelişini başlatan Koç burcu gökyüzüne hakim olacak. Bu dönemde yeniliklere adım atmaktan mutluluk duyarsınız. Hem iş hem özel hayatınızda sizi sevindirecek olaylara şahit olacaksınız. Cesaretle ileri gitmeye karar vereceğiniz projeler başlatacaksınız. 22 Mart-15 Nisan arasındaki dönemde geri burcunuzda geri harekete geçecek olan iletişim gezegeni Merkür, yeniliklere adım atmamanıza işaret edecek. Kontrat, sözleşme bu dönemde imzalamayın. İlişkiler aniden gerilmeye açık

Boğa: Salı günü, Güneş Koç burcuna geçiş yaparak ilkbaharı gelişini müjdeliyor. Uzun zamandır kenarda kalan konular artık yürürlüğe giriyor. Kafanızdaki planları artık somutlaştırmak için hızlı hareket etmek isteyeceksiniz. Ani bir sağlık konusu gündeme gelebilir. Vakit kaybetmeden doktora gitmeniz de fayda var. Ayrıca 22 Mart-15 Nisan arasında geri harekete geçecek olan iletişim, eylem gezegeni Merkür, arka planda kalan ilişkilerinizde gizlilikleri su yüzüne çıkarabilir. Çalışma ortamında huzursuz diyaloglarla baş etmek durumunda kalabilirsiniz. Dikkatli olmakta fayda var.

İkizler: Salı Güneş Koç burcuna geçiş yaparak ilkbaharı başlatıyor. Koç ateş enerjisini başlatan öncü nitelikte bir burç olduğu için siz de enerjik, hevesli, dayanıklı ve daha mücadeleci bir enerjiye sahip olacaksınız. Özellikle arkadaşlarınızla ilişkilerinizde hızlı başlangıçlar ve olaylar meydana gelecek. Yeni çevrelere ve gruplara dahil olabilirsiniz. Ayrıca yönetici gezegeniniz Merkür, arkadaşlıklar alanınızda 22 Mart-15 Nisan arasında geri harekette olacak. Demek eski dostlarınızla yeniden karşılaşabilirsiniz. Bazı arkadaşlarınızla aranızdaki diyalog gerginleşebilir. Mantar gibi biten tartışmalardan kaçınmakta fayda var. Bu dönemde organizasyon düzenlemeyin.

Yengeç: Salı günü Koç burcuna geçen Güneş kariyerinizde hızlı, yeni, cesaret dolu başlangıçlara ışığını yansıtıyor. Uzun süredir askıda kalan bir türlü sonuca ulaşmayan konular hareketlenir. Yeni iş tekliflerine açık bir dönemdesiniz. Yaşça büyük ya da ekonomik yönü güçlü birinden bu dönemde destek almanız mümkün. Yenilikleri hayatınıza hızla dahil edeceksiniz. Toplantılar, görüşmeler, etkinlikler bu dönemde sizi bekler. Fakat bu hızlı gelişmeleri yaşarken 22 Maet-15 Nisan arasında geri harekette kalacak olan Merkür, iş süreçlerinizde iletişimin aksamasına neden olabilir. Sözleşme bu dönmede imzalamayın.

Aslan: 20 Mart’ta Güneş Koç burcuna geçiş yaparak ilkbaharı başlatıyor. Bu dönemde yurt dışı bağlantılarınız, yabancılarla ilişkileriniz, hukuki konularınız ve akademik çalışmalarınız baş döndürücü bir şekilde hızlanır. Seyahatlerde karşılaşacağınız kişilerle kuracağınız ilişkiler hızlı gelişecektir. Kendinizi yeni bir yaşam felsefesinin ortasında bulabilirsiniz. Diğer yandan 22 Mart-15 Nisan arasında geri harekette kalacak olan iletişim gezegeni Merkür, eski konuları tekrar masaya yatırmanıza neden olur. Yurtdışı bağlantılarından hemen istediğiniz sonuçları elde edemeyebilirsiniz. Bu dönemi süreçleri iyi değerlendirerek geçirin.

Başak: 20 Mart’ta Güneş Koç burcuna geçiş yaparak ilkbaharı başlatıyor. Bu dönemde, ortak paylaşımlar, kazançlar, miras, krediler ilgileneceğiniz konular arasında yer alır. Aile içindeki fikir çatışmalarına hızlı çözümler üretebilirsiniz. Spiritüel konular aniden ilginizi çekebilir. Karşınızdaki kişilerin yenilikçi fikirlerini kabul etmekte zorlansanız da denemekte yarar olduğunu unutmayın. 22 Mart-15 Nisan arasında yönetici gezegeniniz Merkür geri harekette kalacak. Bu da yukarıda saydığımız konularda aksaklıklar, gecikmeler, olumsuzluklarla karşılaşmanıza neden olacak. Tedbirinizi haftanın ilk gününden almakta fayda var.

Terazi: 20 Mart’ta Güneş Koç burcuna geçiş yaparak ilkbaharı başlatıyor. İkili ilişkilerinizde yeniliklere yelken açıyorsunuz. Yeni aşklar, yeni ortaklıklar gündeme gelebilir. Ya da mevcut ilişkilerinizi yeni bir enerjiyle gözden geçirirsiniz. Diğer yandan gizli düşmanlarınız aniden size karşı tavır almak ister. Temkinli olmakta fayda var. Diğer yandan 22 Mart-15 Nisan arasında iletişim gezegeni Merkür, uyumlu giden ikili ilişkilerinizi bir anda aksatabilir. İletişim konularında kopukluklar yaşayabilirsiniz. Gizli düşmanlarınıza karşı dikkatli olmanızda fayda var.

Akrep: 20 Mart’ta Güneş Koç burcuna geçiş yaparak ilkbaharı başlatıyor. Gündelik hayatınızda olaylar aniden hareketlenecek. Çalışma arkadaşlarınızla dinamik bir projeye adım atabilirsiniz. Takım çalışmasından kısa sürede olumlu geri dönüş alabilirsiniz. Temponuz yüksek olduğu için, kazalara, yaralanmalara ve baş ağrısına karşı önlem almanız da fayda var. Zira günlük tempo bağışıklık sisteminizi düşürebilir. 22 Mart-15 Nisan arasında geri harekete geçecek olan Merkür, gündelik hayatınızdaki diyaloglarda gerginlikler meydana getirebilir. Çalışma arkadaşlarınızla aranızda eski meseleleri çözmek zorunda kalabilirsiniz. İşten ayrılanlar olabilir. Kişiler arasında anlaşmazlıklar gündeme gelebilir.

Yay: 20 Mart’ta Güneş Koç burcuna geçiş yaparak ilkbaharı başlatıyor. Aşk hayatınızdaki trafik hızlanır. Yeni arkadaşlıklar ve sosyal ilişkiler geliştirmek için harika bir dönem. Ayrıca yeni bir hobiye başlamak için önünüze farklı fırsatların çıkacağı bir gündeşiniz. Çocuğunuzla birlikte sportif faaliyete başlayabilirsiniz. Komisyon işlerinden kazanç elde edebilirsiniz. 22 Mart-15 Nisan arasında geri harekete geçecek olan Merkür, sosyal ilişkilerinizde zorlanmanıza neden olabilir. Çevrenizdekilere derdinizi anlatmakta zorlanabilirsiniz.

Oğlak: 20 Mart’ta Güneş Koç burcuna geçiş yaparak ilkbaharı başlatıyor. Ev içinde yeniliklere hazır olun. Aileden biri ayrı bir eve çıkabilir. Taşınma, alım-satım gündeme gelebilir. Evdeki eşyalarınızda ani değişikliklere karar verebilirsiniz. Bu dönemde evde bol bol misafir ağırlayacaksınız. Sosyal ilişkilerinizdeki bağlar daha güçlenir. Diğer yandan 22 Mart-15 Nisan arasında geri harekete geçecek olan iletişim gezegeni Merkür, uzun zamandan beri yoğun temponuza kırmızı ışık yakacak. Bu dönemde yarım kalan işlerinizi tamamlayabilir, yeni projeleriniz için eksik olan noktaları tamamlayabilirsiniz. Harekete geçmek için Nisan’ı beklemelisiniz.

Kova: 20 Mart’ta Güneş Koç burcuna geçiş yaparak ilkbaharı başlatıyor. Kardeş, yakın akrabalar veya komşularınızla ilişkilerde yenilenmeler meydana gelir. Aniden verdiğiniz seyahat kararları sizi mutlu eder. Kurs ve eğitimlere yazılmak için iyi bir dönem. Arabanızı değiştirebilir, gün içinde vaktinizi evden çok dışarıda geçirebilirsiniz.22 Mart’ta geri hareketine başlayacak olan işletişim gezegeni Merkür, eğitim, yakın çevre ile ilişkiler ve ulaşım konularınızda size aksaklıklar yaşatabilir. 15 Nisan’a kadar dikkatli olmanızda yarar var. Bu sürede araba, cep telefonu, bilgisayar gibi konularda yenilik önerilmez.

Balık: 20 Mart’ta Güneş Koç burcuna geçiş yaparak ilkbaharı başlatıyor. Günlük temponuzda işe bağlı olarak artış meydana gelir. Kazancınızdaki artışın sebebi çok çalışmanız, hızlı kararlar almanızla doğru orantılı olacaktır. Kendinize verdiğiniz öz değerin farkına varacaksınız. Çevrenizdeki herkesten daha fazla yeteneğiniz olduğunu keşfetmek sizi mutlu eder. 22 Mart’ta geri hareketine başlayacak olan Merkür, ticari kazançlarınızda aksamalara neden olabilir. Bu süreç 15 Nisan’a kadar devam edecek. Gizli yeteneklerinizi keşfetmek için ise harika bir dönem. Kendinizle baş başa kalıp yeni farkındalıklar kazanın.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Desktop Mobil