5-11 Mart 2018 Haftası Burç Yorumları

Koç: Bu hafta gökyüzünde hızlı değişimler var. Haftanın ilk günleri sevgi temalı iletişim sizin için önemli olacak. Gündelik hayattaki ilişkilerinizde fedakarlıklar ve iyilikler ön plana çıkar. Sağlığınızı etkileyen koşullar için sağlık kontrolünden geçmek sizin için doğru olacaktır. Salı günüden sonra iletişim ve ilişkiler gezegenleri Merkür ve Venüs burcunuza geçiş yaparak size baş döndürücü, aktivitesi bol, verimli bir hafta yaşatacak. Cuma gününden itibaren şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter, ortak paylaşım alnınızda geri hareketine başlayacak. Beklediğiniz ödemelerde gecikmelere hazır olun.

Boğa: Son derece canlı ve dinamik bir haftaya adım atıyorsunuz. Pazartesi günü yönetici gezegeniniz Venüs ile iletişim gezegeni Merkür, gelecekle ilgili kararlar, sosyal ilişkiler alanınızda kavuşum yapacak. Gruplar, dernekler, kültürel platformlarda çabalarınızın karşılığını alırsınız. Daha sonra bu iki gezegen Koç burcuna geçiş yaparak geri plandan yürüttüğünüz ilişkileri hareketlendirecek. Gizli ilişkilerin açığa çıktığı bir hafta olabilir. Cuma gününden itibaren ikili ilişkilerinizde eski defterleri tekrar açabilirsiniz.

İkizler: Canlı, dinamik hareketli bir hafta sizi bekliyor. Salı gününden itibaren kariyer hayatınızda olumlu gelişmeler yaşarsınız. Yeni tanışacağınız grup ve kişilerle hızlı iş ve sosyal ilişki başlangıçları gündeme gelir. Uyum ve ahenk yakalayacağınız ortamlarda kişisel kararlarınızı bir an önce vermek istersiniz. Cuma günü şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter Akrep burcunda geri hareketine başlayacak. Bu sizin gündelik yaşamda bazı işlerinizin akışında duraksama meydana getirebilir. Sağlık konusunda tedavi değişikliği gündeme gelebilir.

Yengeç: Haftaya kariyer hayatınızda sürpriz ve ani değişimlerle başlıyorsunuz. Zira iletişim gezegeni Merkür ile ilişkileri temsil eden Venüs Koç burcuna geçiş yaparak 10. Evinize yerleşiyor. Demek yönetici kadrosuyla aranızdaki diyaloglar önem kazanır. Kısa sürede pek çok işi aynı anda halledersiniz. Cuma günü şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter, keyif, hobi, çocuk ve aşk alanınızı temsil eden 5. Evinizde ger hareketine başlayacak. 12 Temmuz’a kadar delmek bu konularla ilgili aksama, gecikme ve aksilikler yaşayabilirsiniz. Spiritüel konular hayatınızda daha önemli bir yer kaplar.

Aslan: Haftaya iletişim gezegeni Merkür ile ilişkileri temsil eden Venüs’ün Koç burcuna geçişiyle adım atıyorsunuz. Demek son derece dinamik konular, ani seyahatler, akademik temalar, eğitimler ön plana çıkar. Yurt dışı bağlantılı konularda hızlı gelişmeler gündeme gelir. Cuma günü, şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter’in Akrep burcunda geri gitmesiyle ev içi ilişkilerinizde bir takım zorluklar gündeme gelebilir. Ayrıca yapacağınız yatırımların süreçlerinde uzamalara karşı hazırlıklı olmakta fayda var. Miras ve paylaşımlar gündeme gelebilir.

Başak: Bu hafta Venüs ve Merkür ortak paylaşımlar alanına geçiş yaparak size dinamik kararlar aldırtacak. Ortağınızın parlak fikirleri ve kafasındaki yeni iş projeleri ilginizi çekecektir. Bu yeniliklerin uzun vadeli sonuçlarını düşünmeden hemen karar vermeyin. Cuma günü şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter iletişim ve ticari faaliyetlerinizi, zihninizi temsil eden alanda geri hareketine başlayacak. Bu dönemde aksiliklerle karşılaşabilir, olayların yavaş ilerlediğine şahit olabilirsiniz. Merak etmeyin Temmuz sonrasında akış yine rahatlayacaktır.

Terazi: Haftaya ilişkiler alanınıza yerleşen yönetici gezegeniniz Venüs ve Merkür’ün Koç burcundaki seyahatiyle başlıyorsunuz. Ortaklık tekliflerine bu hafta hazır olun. Ayrıca partnerinizle duygusal kararlarınızı eyleme dökme zamanı. Tartışmalardan kaçınıp, yeniliklerin olumlu enerjisinden faydalanın. Hukuki bir süreçle ilgili hızlı gelişmeler gündeme gelebilir. Para evinizde şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter Cuma günü geri hareketine başlıyor. Kazançta aksaklıklar gecikmeler meydana gelebilir.

Akrep: Bu hafta İlişkiler gezegeni Venüs ile iletişim gezegeni Merkür Koç burcuna geçiyor. Demek gündelik hayatınızda iletişimi bol, toplantılarla dolu günler sizi bekliyor olacak. Mesai arkadaşlarınızda değişiklikler veya aranıza yeni katılanlar olabilir. Temponuz çok yüksek olacak. Ayrıca diyete başlamak, sağlık konularını ele almak isteyebilirsiniz. Cuma günü şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter Temmuz ayına kadar sizin burcunuzda geri hareketine başlayacak. Kişisel kararlarınızı yeniden gözden geçirme zamanı.

Yay: Haftaya Venüs ve Merkür’ün Koç burcuna geçişiyle başlıyorsunuz. Demek sosyal ve eğlence hayatınızda yeni ilişikler ve farklı bir gündem sizi bekliyor. Hobilerinizde keyfin tadına varabilirsiniz. Çocuğunuzla kaliteli zaman geçirmek için bu hafta program yapın. Sevdiğiniz kişinin neşesi size pozitif bir enerji taşır. Spora başlamak için harika bir zaman. Komisyon işlerinden gelir elde etme zamanı. Spiritüel konulara hız verin.

Oğlak: Hafta başında Venüs ile Merkür ev köklerinizi temsil eden 4. Evinize geçiş yapacak. Evdeki faaliyetlere hız verme zamanı. BU hafta dosta davetlerine yeşil ışık yakarsınız. Sevdiklerinizle sosyalleşme zamanı. Hayat paylaştıkça daha güzel ve anlamlı olacak sizin için. Cuma günü arkadaşlıklar alanınızda geri gitmeye başlayacak olan Jüpiter, eski dostlarınızı karşınıza çıkartabilir. Küslükleri ortadan kaldırmak için uygun bir dönem. Tutkulu ilişkilere hazır olun.

Kova: Haftaya Merkür ve Venüs’ün Koç burcuna geçmesiyle başlıyorsunuz. Bol bol gezeceğiniz, iletişim kuracağınız, yeteneklerinizi ortaya koyacağınız günler sizi bekliyor olacak. Bu hafta araba değişimi için uygundur. Kardeş ve yakın akrabalarla ani bir seyahat gündeme gelebilir. Tüm hafta şehir içinde oradan oraya koşturup durursunuz. Cuma günü kariyer evinize şans ve fırsatlar gezegeni Jüpiter geri hareketine başlayacak. Yönetsel konularla ilgili aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. Bu dönem iş değişikliğine karar vermeyin. Terfinizde gecikmeler yaşanabilir.

Balık: Hafta başında Venüs ve Merkür Koç burcuna geçiş yaparak para alanınıza yerleşiyor. Bol bol sözleşmelerin kontratları altına imza atabilirsiniz. Maddelerin hepsini acele etmeden okumanızda fayda var. Yeni kazanç fırsatları önünüze açılabilir. Genç kadrolarla takım çalışmalarını başlatabilirsiniz. Yönetici gezegeniniz Jüpiter aşk alanınızda Temmuz ayın kadar geri hareketine başlayacak. Eski aşklar kapınızı çalabilir. Çocuğunuz sosyal aktivitelerinden vazgeçmek isteyebilir. Onu yüreklendirmeniz gerekecektir. Gizli aşklar hayatınıza girebilir. Sırlar açığa çıkabilir dikkat.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Desktop Mobil