Koç: Ay burcunuzda seyahat ederken son derece hareketli ve dinamik bir haftaya adım atıyorsunuz. Çarşamba gününe kadar toplantıdan toplantıya koşturabilir, hatta önemli ş görüşmeleri için yolculuğa çıkabilirsiniz. Hafta ortasından sonra yorucu temponuzda yavaşlama başlar. Para konularına yönelip elde edeceğiniz kazançlara odaklanacaksınız. Diğer yandan spiritüel konular bilinç altınızı faaliyete geçirir.

Boğa: Koç burcunda seyahat eden Ay, hafta ortasına kadar rutin işlerinizi artırır. Mesai arkadaşlarınızla heyecanlı, dinamik bir iletişim içinde olursunuz. Hatta aranıza yeni arkadaşlar katılabilir. Çarşamba günü burcunuza yerleşecek olan Ay size kendinizi iyi hissettirecek. Bugünlerde fiziksel görünüşünüzde radikal bir değişime giderek herkesin ilgi ve beğenisini üzerinize çekebilirsiniz. Hafta boyunca arkadaşlarınızın her türlü derdine deva olmak isteyeceksiniz.

İkizler: Sosyal gruplar, arkadaşlıklar ve geleceğe yönelik kararlarınızla ilgili dinamik bir haftaya adım atacaksınız. Yeni arkadaş gruplarıyla tanışabilir, farklı kültürel ortamlarda vakit geçirebilirsiniz. Eğlenceli olduğu kadar heyecanlı bir tempo içinde olacaksınız. Hafta boyunca iş hayatınızda birlikte çalıştığınız kişilerden destek almanız mümkün. Onların ihtiyaçlarına da yardımcı olmak istersiniz.

Yengeç: Haftaya iş hayatınızdaki sürpriz olaylarla giriş yapıyorsunuz. Sürprizler ve an değişimlere açıksınız. Yönetimsel kararlarla ilgili bireysel yaklaşımlar ön plana çıkar. Mücadeleci bir ruhla sorunları pratik bir şekilde çözüme kavuşturmak önemli olacak. Hafta ortasından sonra dostlarınızla güzel vakit geçirebilir ya da geleceğe yönelik planlarınızı somutlaştırma fırsatı bulabilirsiniz. Uzaklarda yaşayanlarla kurduğunuz diyaloglarda empati oldukça yüksek olacak.

Aslan: Haftaya Ay’ın Koç burcundaki seyahati ile başlıyorsunuz. Demek ki son derece atılgan, cesaretli, kararlı adımlar atacaksınız. Aniden uçağa atlayıp uzak bir yere gitmeye karar verebilirsiniz. Orada tanışacağınız kişiler hayatınıza canlılık taşır. Hafta ortasından sonra spiritüel konular ön plana çıkar. Bol meditasyon yaparak kalp çakranızı çalıştırın. Sezgileriniz güçlenir. Renklerle çalışarak ruhunuzu dinelendirebilirsiniz.

Başak: Ortaklıklar ve para paylaşımlarında hızlı gelişmelerin yaşanacağı bir haftaya merhaba diyorsunuz. Diğer yandan ikili ilişkilerde son derece romantik ve sezgisel bir dönemdesiniz. Partnerinizin size karşı olan koşulsuz sevgi bağı duygusal dünyanızı ele geçirir. Kendi yaptığınız iyilikleri de bu şekilde sorgulamak istersiniz. Üçüncü gözünüzü daha aktif kullanmanıza imkan tanıyacak eğitimler alabilirsiniz. Arabanızı yenileyebilirsiniz.

Terazi: Haftaya ikili ilişkilerinizdeki canlı, dinamik, hızlı bir iletişimle başlıyorsunuz. Yeni ortaklık teklifleriyle karşılaşabilir ya da sevdiğiniz kişiyle aranızda sürpriz gelişmeler yaşayabilirsiniz. Ani kararlar almaktan kaçının. Hafta ortasında kazanç ve gelirlerinize daha fazla odaklanacaksınız. Diğer yandan rutin işlerinizi yaparken iş arkadaşlarınızdan destek ve yardım istemeyi unutmayın. İş ortamınızdaki bir kişi size platonik olarak ilgi duyabilir.

Akrep: Haftanın ilk günü Koç burcunda seyahat eden Ay, rutin işlerinize hız kazandıracak. Ayrıca sağlık kontrollerinizi de bugün yaptırabilir, doktor kontrolünden geçebilirsiniz. Migren ağrılarına dikkat edin. Hafta ortasında koşturmalı temponuzu yavaşlatabilirsiniz. Aşk ve duygusal hayatınız bu dönemde coşkulu bir tempoyla ilerleyecek. Partnerinizle aranızdaki sezgisel bağ çok güçlenir. Psişik kabiliyetlerinizin farkına varabilirsiniz bu hafta.

Yay: Koç burcunda seyahat eden Ay sizin sosyal ilişkiler alanınızdaki olaylara hız kazandıracak Diğer yandan yıldırım aşkı denecek kadar yeni birine kalbinizi kaptırabilirsiniz. Canlı, dinamik, adrenalini yüksek bir ilişkinin tohumları atılır. Sportif faaliyetleri ağırlık vermek sizin için doğru olacaktır. Ev ortamınızda hafta boyunca bohem bir hava esecek. Dostlarınızla sanatsal faaliyetlere katılabilirsiniz.

Oğlak: Koç burcunda seyahat eden haftanın ilk günü size önemli iş görüşmeleri yaptıracak. Uzun zamandır cevap beklediğiniz konulara hızlı cevap alacaksınız. Yönetsel düzeydeki kişilerin parlak fikirleriyle beslenirsiniz. Çarşambadan sonra kendinize vakit ayırıp hayatın keyfini çıkartın. Yaratıcılığınızı ortaya koyacak her türlü faaliyete katılabilirsiniz. Arkadaşlarınızla keyifli bir dönem geçirmek için bir araya gelin.

Kova: Koç burcunda seyahat eden Ay, sizi hareketli bir haftaya sokacak. İş seyahatlerine katılabilir, yakın çevrenizdeki kişilerle biriken işlerinizi halledebilirsiniz. Arabanız için gerekli bakım işlemlerini yaptırabilir, hatta aniden ofisinizi taşıma kararı alabilirsiniz. Hafta boyunca paranızın bereketi bitmez. Ama olduk olmadık şeyler için para harcamayın, borç vermeyin.

Balık: Haftaya son derece hızlı başlıyorsunuz. Mesai arkadaşlarınızla dinamik bir tempoyu paylaşacaksınız. Beden sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Diğer yandan havada buram buram aşk kokusu var. Karşınızdaki insana koşulsuz bir şekilde bağlanabilir onunla olmaktan dolayı kendinizi bulutların üzerinde hissedebilirsiniz. Bu dönemin tadını çıkarırken her türlü aşırılıktan ve bağımlılıktan kaçınmalısınız. Gerçekçi bakış açısıyla da olayları değerlendirin.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Desktop Mobil