Koç: Salı günü Boğa burcunda meydana gelecek Yeni Ay’a, aydınlanmayı, devrimleri, bağımsızlığı, özgürlükleri, ani değişimleri temsil eden Uranüs gezegeni eşlik edecek. 7.5 yıl boyunca, para kazanma şeklinizde köklü değişimlerin başlangıcına bu hafta imza atarsınız. İş gücünüzde yeni buluşlardan yararlanmak ve sürpriz ortaklıklar gündeme gelebilir. Para elde etmenin fütüristik yolları karşınıza çıkar. Hafta sonunda Yengeç burcuna geçecek olan Venüs, zihinsel olduğu kadar, duygusal yaşamınızı da hareketlendirir. Aile kadar yakın gördüğünüz herkesi koruyup, kollamak isteyeceksiniz. Bu hafta sürpriz yatırımlara karar verebilirsiniz.

Boğa: Salı günü burucunuzda meydana gelecek Yeni Ay, aynı gün7.5 yıl boyunca misafir edeceğiniz Uranüs’ün de geçişine tanıklık edecek. Değişimin ayak seslerini kişisel kararlarınızda oldukça yoğun hissedersiniz. Yeniliklerden korkmadan ileriye doğru adım atın. Fiziksel görünüşünüzdeki değişim zamanla ikili ilişkilerinize yansıyacak. Devrimsel, yenilikçi fikirlere daha sıcak bir yaklaşım sergileyeceksiniz. Partner ilişkisinde denenmeyeni denemek ilginizi çeker. Hafta sonunda ilişkiler gezegeni Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesiyle yakın akrabalarınızla sevgiyi daha korumacı bir şekilde paylaşmak istersiniz. Ev almak, kardeşle ortak projelere katılmak gündeme gelebilir.

İkizler: Salı günü Boğa burcunda meydana gelecek Yeni Ay’a, aydınlanmayı, devrimleri, bağımsızlığı, özgürlükleri, ani değişimleri temsil eden Uranüs gezegeni eşlik edecek. 7.5 yıl boyunca kendinizi adeta baştan tanıyacaksınız. Bu hafta iş ortamınızda adını koyamadığınız bir takım huzursuzluklarla karşılaşabilirsiniz. Dolaşım sisteminiz hassas olabilir. Tansiyon yükselmesine dikkat edin. Mesai arkadaşlarınız arsında ani kopmalar meydana gelebilir. Spiritüel konulara aniden ilgi duymaya başlarsınız. Hafta sonu Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesiyle, kazanç alanında bir artış gündeme gelebilir. Yatırımlarınızı fırsata çevirme şansına açıksınız.

Yengeç: Salı günü Boğa burcunda meydana gelecek Yeni Ay’a, aydınlanmayı, devrimleri, bağımsızlığı, özgürlükleri, ani değişimleri temsil eden Uranüs gezegeni eşlik edecek. Kariyerinizde geçmişte ortaya koyduğunuz emek ve çabaların karşılığını almaya başlayacaksınız. 7.5 yıl boyunca geleceğe yönelik planlarınız bir devinime tabi olacak. Arkadaş ve sosyal çevrenizde sürpriz değişimler bu dönemde meydana gelir. Hafta sonu ilişki, uyum ahenk ve para gezegeni Venüs’ün burcunuza geçmesiyle, kendinizi daha fazla güvende hissedeceksiniz. Değer verdiğiniz bir kadından destek alırsınız. Şefkatli ve sevgi dolu davranışlarınızla çevrenizdekilerin sempatisini kolay kazanacaksınız.

Aslan: Salı günü Boğa burcunda meydana gelecek Yeni Ay’a, aydınlanmayı, devrimleri, bağımsızlığı, özgürlükleri, ani değişimleri temsil eden Uranüs gezegeni eşlik edecek. Kariyerinizde elde edeceğiniz ani ve sürprizle gelen başarıların keyfini sürmek için, statükocu sabit düşünce kalıplarınızı hızlıca kırmanız gerekiyor. Değişime ayak uydurmak 7.5 yıllık yeni dönemde size zaman zaman zorluklar yaşatsa da uzun vadede hayatınıza pozitif sonuçlar taşır. Bilimsel konulara, yönelmek, astroloji gibi geleceği sorgulayan temalara karşı ilgi duymak, yeni yaşam tarzınızı etkileyen faktörler arasında yer alır. Hafta sonu Venüs’ün Yengeç’e geçmesi, aile bireylerine karşı daha hassas ve duyarlı olmanıza neden olur.

Başak: Salı günü Boğa burcunda meydana gelecek Yeni Ay’a, aydınlanmayı, devrimleri, bağımsızlığı, özgürlükleri, ani değişimleri temsil eden Uranüs gezegeni eşlik edecek. Hayata bakış açınızın, hatta savunduğunuz yaşam felsefesinin 7.5 yıl içinde kökten değişeceğine garanti verebiliriz. Uzaklar ve yurt dışı bağlantılarınıza adeta yıldırım düşecek. Kariyerinizde bu alanlarda beklemediğiniz konular önünüze çıkabilir. Değişime ayak uydurmalısınız. Hatta bazılarınız yaşadığı ülkeden ayrılıp, kendisine başka bir ülkede farklı bir hayat kurar. Seyahatler ve burada tanıdıklarınız ufkunuzu açar. Uzakta olan birine yıldırım çarpmış gibi aşık olabilirsiniz. Eğitim ve akademik konular hayatınızda yeni bir boyut kazanır.

Terazi: Salı günü Boğa burcunda meydana gelecek Yeni Ay’a, aydınlanmayı, devrimleri, bağımsızlığı, özgürlükleri, ani değişimleri temsil eden Uranüs gezegeni eşlik edecek. Partner ilişkilerinizde ortak paylaşım konuları hızlı değişime uğrayabilir. Eşiniz ani para kazanır ya da kaybedebilir. Bütçenizi koruyup, kollamakta zorluk çekebilirsiniz. Ortaklıkların ani değişim yaratan enerjisi hayatınızın akışını bir anda değiştirebilir. Geri dönüşü olmayan kararları 7.5 yıl boyunca iyice tartarak almalısınız. Son pişmanlık fayda vermez, bunu hiçbir zaman aklınızdan çıkartmayın. Hafta sonu Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesiyle, aileden destek, ilgi ve şefkat görürsünüz.

Akrep: Salı günü Boğa burcunda meydana gelecek Yeni Ay’a, aydınlanmayı, devrimleri, bağımsızlığı, özgürlükleri, ani değişimleri temsil eden Uranüs gezegeni eşlik edecek. 7.5 yıl boyunca gerek özel hayat gerekse iş hayatınızda özellikle ilişkiler alanında köklü değişimlerle karşılaşacaksınız. Evlenme, ayrılma, ortaklık kurma gibi ciddi konular aniden hayatınıza girebilir. Değişime direnç göstermemeli akışta kalmayı benimsemelisiniz. Rutin giden ilişkilerinizde tarz değişikliği gündeme gelir. Karşınızdakilerin asi ve isyankar tavırlarını bu dönemde tolere etmek durumunda kalabilirsiniz. Hafta sonu Yengeç burcuna yerleşecek olan iletişim ve ilişki gezegeni Venüs, yurt dışı ve devletle ilgili işlerinizde olumlu sonuçları hayatınıza taşıyacak. Bu dönemde uzak bir yerden ev alıp yatırım yapabilirsiniz.

Yay: Salı günü Boğa burcunda meydana gelecek Yeni Ay’a, aydınlanmayı, devrimleri, bağımsızlığı, özgürlükleri, ani değişimleri temsil eden Uranüs gezegeni eşlik edecek. Çalışma ortamınızda gerek ilişkiler gerekse kullandığınız mekanda köklü değişimler meydana gelebilir. Taşınmak, eşyaları yenilemek, teknolojik donanımlarınızı güncellemek bu sürecin temaları arasında yer alacaktır. Ayrıca sağlığınıza özen göstermeniz gereken bir dönem başlıyor. Dolaşım, tansiyon ve insülin direnci gibi konular hassasiyet kazanabilir. Aniden çıkan ağrıları önemseyin ve nedenini araştırın. Sağlık sektörüyle alakalı bir işe de adım atabilirsiniz. Hafta sonundan sonra aileden destekli kazancınız da artış olur.

Oğlak: Salı günü Boğa burcunda meydana gelecek Yeni Ay’a, aydınlanmayı, devrimleri, bağımsızlığı, özgürlükleri, ani değişimleri temsil eden Uranüs gezegeni eşlik edecek. 7.5 yıl boyunca özel hayatınızda adeta yeni bir serüven başlıyor. Asla aşık olmam dediğiniz birine karşı aniden ilgi duyabilirsiniz. Yaşam size maceracı ve özgürlük kokan yeni fırsatlar sunacak. Diğer yandan yepyeni bir hobiyi hayatınıza katabilirsiniz. Yaratıcılığınız 7.5 yıl boyunca gelişim içinde kalacak. Bu sürede yeni eserler yaratabilir, sınırlarınızı zorlamaktan keyif ve heyecan duyabilirsiniz. Hafta sonu Venüs’ün Yengeç burcuna geçmesiyle ikili ilişkilerinizde sevgi ve şefkat dolu bir döneme adım atacaksınız.

Kova: Salı günü Boğa burcunda meydana gelecek Yeni Ay’a, aydınlanmayı, devrimleri, bağımsızlığı, özgürlükleri, ani değişimleri temsil eden yönetici gezegeniniz Uranüs eşlik edecek. 7.5 yıl boyunca ev ilişkilerinizde değişimlere açık olacaksınız. Aniden evi taşıma, uzaklara gitme, sürprizlerle karşılaşma karşınıza çıkabilir. Geleneksel değerlerden kolaylıkla sıyrılmalı hayatınızda vakit kaybetmeden yeniye yer açmalısınız. Güvende kalmak için eskiye takılıp kalmak size, daima peşinde koştuğunuz özgürlüğün kapılarını açmaz. Hafta sonu Yengeç burcuna geçecek olan Venüs sayesinde, günlük hayatınızda yardımlaşma, koruyup kollama, sevgiyi paylaşmanın zevkine varırsınız. Midenizi yoracak olan sindirimi zor besinleri bu dönemde tüketmemelisiniz.

Balık: Salı günü Boğa burcunda meydana gelecek Yeni Ay’a, aydınlanmayı, devrimleri, bağımsızlığı, özgürlükleri, ani değişimleri temsil eden Uranüs gezegeni eşlik edecek. 7.5 yıl boyunca sanatçı yeteneklerinizi geliştirip yeni akımlardan etkileneceğiniz bir dönem başlıyor. Hayatınızın yönünü değiştirecek bir öğretmenle karşılaşabilirsiniz. Hiç ummadığınız bir zamanda aniden ev sahibi olmaya karar vermek gündeme gelir. Kardeş ve yakın akrabalarla olan ilişkilerinizde beklenmeyeni beklemeye hazır olun. Arabanızı değiştirmek kaçınılmaz olacaktır. Zihninizin parladığı bir süreçten geçeceksiniz. Hafta sonu Yengeç burcuna geçecek olan Venüs sayesinde yaşadığınız aşkı, yıldızlara taşıyacak enerjiye sahip olacaksınız. Keyfini sürün.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Desktop Mobil