Koç burcu haftalık yorumu 

Bu hafta 31 Ocak’ta Aslan burcunda meydana gelen Ay tutulmasının hayatınızdaki etkilerini tespit edeceksiniz. 16 Şubat’ta Kova’da meydana gelecek olan Güneş tutulması, 2018’deki değişimin yansımalarını size taşıyacak. Gelecekle ilgili planlarınızı masaya yatıracak, sosyal hayatınızdaki görev ve statünüzü ele alacaksınız. Dernek, örgüt ilişkilerinizle, arkadaşlıklarınızı sorgulayacaksınız. Yeni grupların size kazandıracaklarıyla eskiyle vedalaşabileceğiniz bir haftadasınız. Pazar günü Hem Venüs hem de Merkür’ün Balık burucuna geçişiyle, inançlar ve spiritüel konular ön plana çıkar.

Boğa burcu haftalık yorumu 

Haftaya 16 Şubat Cuma günü damgasını vuracak olan Kova burcundaki Güneş tutulması, sizin kariyer hayatınızdaki alacağınız kararları etkileyecek. Gerek iş gerekse aileye karşı sorumluluklarınız masaya yatacak. Diğer yandan arkadaşlarınızla yapacağınız ortak bir faaliyet yurt dışındaki bir fırsata dönüşebilir. Partnerinizle geleceğinizi derinlemesine konuşmak sizin için de sürpriz olacaktır. Hafta sonu Merkür ve yönetici gezegeniniz Venüs’ün Balık burcuna geçmesiyle, sanatsal faaliyetler ve gönüllü kuruluşlarla olan çlaışmalar ön plana çıkar.

İkizler burcu haftalık yorumu

Cuma günü Kova burcunda meydana gelecek olan Güneş tutulması tüm haftanın akışını etkileyecek. 6 aylı zaman diliminde hayatınızda olacaklara zemin hazırlayacak. Yurt dışı faaliyetleriniz ve ilişkileriniz ile ilgili pek çok yeniliğe hazırlıklı olmanızda yarar var. Eğitimler, medya ile ilişkiler, mahkemeler sizin için önemli hale gelebilir. İş alanında yapacağınız yeni girişişmler için karşınızdakilerin gücünü iyi anlamalısınız. Herkesle hemen el sıkışmayın. Pazar günü Venüs ve Merkür’ün Balık burucuna geçişi hayatınıza duygusal ve fedakar bir açılım taşır.

Yengeç burcu haftalık yorumu

Cuma günü meydana gelecek olan Kova burcundaki Güneş tutulması, uzun zamandır emek verdiğiniz kariyer hayatınızda hak ettiğiniz değeri size taşıyabilir. Ummadığınız bir zamanda emeklerinizin karşılığını maddi olarak alabilirsiniz. Bu sizin için olumlu görünse de iş hayatınızdaki artan sorumluluklarınızın da habercisi olacaktır. Sağlık konularına özen göstermeyi ihmal etmeyin. Bağışıklık sisteminizi korumalısınız. Venüs ve Merkür’ün Pazar günü Balık burcuna geçişiyle yurt dışı bağlantılarınız ve seyahatlerinizde olumlu bir hareketlilik başlar.

Aslan burcu haftalık yorumu

16 Şubat Cuma günü ikili ilişkileriniz alanında meydana gelecek olan Kova burcundaki Güneş tutulması, gerek özel gerekse kariyer yaşamınızda ciddi kararlar almanıza zemin hazırlayacak. Evlenmeler, ayrılıklar, ortaklıklar sizlerin kapısını çalabilir. Hayatınızda dönüm noktası yaratacak önemli bir süreçle karşı karşıyasınız. Kariyer değişim de bu dönemde kapınızı çalabilir. Pazar günü Venüs ve Merkür’ün Balık burcuna geçmesiyle ortak paylarınızda bolluk meydana gelecektir.

Başak burcu haftalık yorumu 

16 Şubat Cuma günü meydana gelecek olan Kova burcundaki Güneş tutulması, iş ortamınızda kurduğunuz ilişkilere hareket getirecek. Yaklaşık bir yıldır uğraştığınız projelerle ilgili uygulama sürecine girersiniz. İş arkadaşlarınızın desteğinden faydalanacaksınız. Bol bol iletişim kurarak ilerleme kaydedebilirsiniz. Sağlık açısından dolaşım sisteminize dikkat etmelisiniz. Pazar günü yönetici gezegeniniz Merkür ve Venüs’ün Balık burcuna geçmesiyle, ikili ilişkilerinizde romantik bir dönem başlıyor. Fedakarlıklar öne çıkar.

Terazi burcu haftalık yorumu

16 Şubat Cuma günü Kova burcunda meydana gelecek olan Güneş tutulması, aşk hayatınıza damgasını vuracak. Eski ilişkinize bu dönemde son verebilirsiniz. Orijinal, farklı bir kişiye de aşık olabilirsiniz. Yeni bir hobi edinmek ya da geliştirmek ön plana çıkar. Ayrıca çocuk sahibi olmaya karar vermek ya da çocuk için gelecek yatırımı yapmayı planlayabilirsiniz.

Akrep burcu haftalık yorumu

Cuma günü meydana gelecek olan Kova burcundaki Güneş tutulması ev ortamınızda köklü değişimlerin habercisi olacak. Ev alım-satımı gündeme gelebilir. Diğer yandan ciddi yatırım kararlarınız hızlanacaktır. Aile içinde iletişim gerginlikleri yaşayabilirsiniz. Diğer yandan paranızı harcarken dikkatli olmanızda fayda var. Zira yönetici gezegeniniz Mars’ın para evinde olması size hızlı para harcatabilir. Merkür ve Venüs’ün Pazar günü Balık burcuna geçmesiyle partnerinizle aranızdaki bağı güçlendirirsiniz.

Yay burcu haftalık yorumu 

Kova burucunda 16 Şubat Cuma günü meydana gelecek olan Güneş tutulması sizin kardeş, yakın akraba, komşularla olan ilişkilerinizi etkileyecek. Diğer yandan iş ya da evden taşınma gündeme gelebilir. Tutulmanın etkisiyle gerek iş gerekse turistik seyahatlerinizde artış meydana gelir. Kuralar katılmak, eğitim almak için iyi bir dönem. Pazardan sonra Merkür ve Venüs’ün Balık buruna geçmesi aile içi ilişkilere sevgi ve fedakarlık taşır.

Oğlak burcu haftalık yorumu 

16 Şubat’ta Kova burcunda meydana gelecek olan Güneş tutulması kazanç alanınızda artış meydana getirir. İş kurmak, ortaklık yapmak yeni projeler üretmek için heyecanlanırsınız. Dijital platformalarda adınızı daha fazla duyurma şansı elde edeceksiniz. Çalışma ortamında gereksiz öfkeye kapılmaktan kaçının. Hafta sonu Venüs ve Merkür’ün Balık burcuna geçmesiyle yeteneklerinizi ön plana çıkaran eğitimlere adım atın. Kardeşle iletişiminizde yardımseverlik hakim olur.

Kova burcu haftalık yorumu 

16 Şubat Cuma günü burcunuzda meydana gelecek olan Güneş tutulması, hayata nasıl devam edeceğiniz konusunda size parlak bir ışık tutacak. İkili ilişkilerinizde geleceğe yönelik ciddi kararlar almak istersiniz. Uzun soluklu bir ilişkinin adın koymak isteyebilirsiniz. Ayrıca kariyer hayatınızda bir çıkış yakalamanızda mümkün. Bu dönemde sosyal ilişkilerinizde aldanma ve aldatılmaya karşı dikkatli olmalısınız. Hafta sonundan sonra maddi kazancınızda artış olabilir.

Balık burcu haftalık yorumu 

16 Şubat’ta Kova burcunda meydana gelecek olan Güneş tutulması ofis ortamınızdaki soru işaretlerine cevap getirecek. Mesai arkadaşlarınızdan istifa edenler olabilir. İşinize yeni bir ortamda ya da yeni bir projede görev almak durumunda kalabilirsiniz. Bilinç altınızdaki konuların su yüzüne çıktığınız bir dönemden geçeceksiniz. Diğer yandan yöneticilerimizle aktif görüşmeler yapmak kariyeriniz açısından faydalı olacaktır. Merkür ve Venüs’ün hafta sonu burcunuza geçişiyle ikili ilişkilerinizde yumuşama ve sevgi prensibi ön plana çıkar.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Desktop Mobil