Mustafa Kemal Uzun öldü kim öldürdü?

Mustafa Kemal Uzun öldürüldü, ünlü isimler şoke oldu, kim öldürdü neden öldürdü sorularına bütün cevaplar magazin.com.tr'den geldi.

Mustafa Kemal Uzun öldü kim öldürdü?

Mustafa Kemal Uzun öldürüldü, ünlü isimler şoke oldu, kim öldürdü neden öldürdü sorularına bütün cevaplar magazin.com.tr'den geldi.

11 Aralık 2017 Pazartesi 13:42
Mustafa Kemal Uzun öldü kim öldürdü?

Ünlü yönetmen Mustafa Kemal Uzun öldü, hem de hunharca bir cinayete kurban giderek. Mustafa Kemal Uzun'un Şile'de yaşadığı evden gelen gürültüler, sonra uzun bir sessizlik ve ardından aramalara cevap vermemesi sonrası yapılan araştırmada öldürüldüğü ortaya çıktı.

Mustafa Kemal Uzun'u öldüren kişi veya kişiler hunharca bir davranış sergileyerek önce başını beyzbol sopasıyla dağıttılar ardından bu da yetmedi, bıçakladılar.

Bir dönem Hababam Sınıfı Güle Güle adlı filmde oyunculuk da yapan Mustafa Kemal Uzun daha sonraları sunuculuk gibi işler de yaptı.

MUSTAFA KEMAL UZUN KİMDİR?

Seyircinin de tanıdığı bir ekran yüzü olan Uzun, sonraları çok sayıda film ve dizinin yönetmenliğini üstlendi.

Bunlar arasında en ünlüleri Ankara Ayazı, Çanakkale Yolun Sonu ve Garip Bir Cinayet. Bu filminin ismi gibi garip bir cinayete kurban giden ünlü yönetmen toplamda 49 yapıma yönetmenlik yapmıştı.

Henüz 58 yaşındaki Mustafa Kemal Uzun'un ölüm haberi bugün hem ulusal medyaya hem de özelde magazin medyasına haber olduğunda çok sayıda ünlü isim göz yaşlarına boğuldu.

MUSTAFA KEMAL UZUN KİM ÖLDÜRDÜ NASIL ÖLDÜRDÜ

Gece yarısı 02:00 civarı eve gelen polis ekipleri kapının kilidinin kırılmış olduğunu gördüler. Uzun'un cüzdanı da cep telefonu da alınmıştı.

Cinayeti işlediği şüphesiyle yönettiği dizilerden birisinde figüran olarak oyunculuk yapan O.A.'nın bilgilerine ulaşan emniyet ekipleri, O.A.'yı yakaladıklarında üzerinden yönetmen Mustafa Kemal Uzun'un cep telefonu çıktı.

O.A. ilk sorgusunda cinayeti işlediğini itiraf etti. "Akşam buluştuk, yemek yedik, alkol de aldık. Çok içki içildi. Sonra evine gittik, bir konuda aramızda tartışma başladı. Aşırı öfkelendim, önce bıçakladım sonra başına beyzbol sopasıyla vurmaya başladım." dedi.

magazin.com.tr

Desktop Mobil