İnci Pars evlendi. Kocası bir Başbakan!

Ünlü oyuncu İnci Pars bir Başbakan ile evlendi. Peki İnci Pars kimdir?

İnci Pars evlendi. Kocası bir Başbakan!

Ünlü oyuncu İnci Pars bir Başbakan ile evlendi. Peki İnci Pars kimdir?

08 Ocak 2018 Pazartesi 15:40
İnci Pars evlendi. Kocası bir Başbakan!

Güzel oyuncu İnci Pars bir Başbakan ile evlendi. Evlendiğini soy adına Özgürgün ekleyerek duyuran İnci Pars Özgürgün'ün eşi KKTC Başbakanı Hüseyin Özgürgün.
KKTC'de gündem yapılacak erken genel seçimlerdi. İktidardaki Ulusal Birlik Partisi (UBP) yine sandıklardan birinci çıktı. UBP Başkanı ve Başbakan Hüseyin Özgürgün ile aşk yaşayan oyuncu İnci Pars, aslında seçimlerden dört gün önce evlenip dünya evine girmiş. Fakat seçim döneminde farklı bir haber yaratarak magazin gündemi yaratmak istenmemiş.
Seçimler bittikten hemen sonra KKTC Başbakanı Hüseyin Özgürgün ile evlendiğini sosyal medya hesabında duyuran İnci Pars, soyadına da Özgürgün ekleyerek artık imzasını İnci Pars Özgürgün olarak atıyor.

İNCİ PARS KİMDİR

İnci Pars kimdir derseniz, aslen Kıbrıs Girne doğumlu bir oyuncu. 1 Mart 1980 yılında doğdu.

ilk olarak Hayat bağları dizisindeki Gözde karakteriyle tanındaı. Ardından Hayat Bilgisi, Yasemince, Yahşi Cazibe gibi dizilerde oynadı. Türk televizyonlarında İnci Pars son olarak 2016 yılında İşte Benim stilim yarışmasında yarışmacı olarak göründü. Bu arada yerleştiği İstanbul'dan ayrılarak evlilik vesilesiyle KKTC'ye geri döndü ve KKTC Başbakanı ve Ulusal Birlik Partisi UBP Başkanı Hüseyin Özgürgün ile 2018 başında evlendi. Soyadına Özgürgün eklenerek İnci Pars Özgürgün oldu.

Magazin.com.tr olarak kendilerine mutluluklar diliyoruz.

Desktop Mobil