Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu

Altın Kelebek Ödülleri verildi. Peki Altın Kelebek En iyi Youtuber ödülünü kim aldı? Altın Kelebek en iyi dizi ödülünü kim aldı? Altın Kelebek en iyi erkek oyuncu ödülünü kim aldı? Tüm bu soruların ve Altın Kelebek ödülleri ile ilgili tüm detaylar haberimizde.

Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu

Altın Kelebek Ödülleri verildi. Peki Altın Kelebek En iyi Youtuber ödülünü kim aldı? Altın Kelebek en iyi dizi ödülünü kim aldı? Altın Kelebek en iyi erkek oyuncu ödülünü kim aldı? Tüm bu soruların ve Altın Kelebek ödülleri ile ilgili tüm detaylar haberimizde.

11 Aralık 2017 Pazartesi 02:07
Altın Kelebek Ödülleri sahiplerini buldu

Altın Kelebek Ödülleri verildi. Birincilerin halkın oyları ile belirlendiği ve bu yıl 44. Kez düzenlenen Altın Kelebek ödülleri sahiplerini buldu. Sunuculuğunu Cem Davran ve Ayça Ayşin Turan’ın üstlendiği Altın Kelebek Ödülleri’nde 32 farklı dalda ödül dağıtıldı.

Altın Kelebek ödüllerini kimlerin aldığını herkesin merak ediyor. Haberimizde Altın Kelebek Ödülleri’nin tamamını bulabilirisiniz.

Altın Kelebek Ödülleri, Zorlu PSM’de düzenlendi. Altın Kelebek Ödülleri’nde Rising Star ödülünü Miray DANER, Melisa ŞENOLSUN VE Hazal Filiz KÜÇÜKKÖSE'nin oldu. Genç yıldızlara ödüllerini Neslihan Atagül Doğulu verdi.

Altın Kelebek Ödülleri’nde En iyi Senarist ödülü de verildi. Altın Kelebek En iyi Senarist Ödülü Kanal D’de yayınlanan Vatanım Sensin Dizisi ile Nuran Everen Şit aldı. Şit’e ödülünü Osman Sınav verdi.

Altın Kelebek Ödülleri’nde en iyi spor programı ödülü, TRT1’de yayınlanan ve Ersin Düzen, Mustafa Denizli ve Ali Gültiken tarafından sunulan Stadyum programına verildi.

Altın Kelebek Ödülleri’nde en iyi dizi ödülü ise halk oylaması sonucu Kanal D ekranlarında yayınlanan Vatanım Sensin dizisine verildi

Altın Kelebek Ödülleri’nde en iyi klip ödülü ise Mabel Matiz ve Anıl Can’ın birlikte çektiği ‘Ya Bu İşler Ne’ şarkısına verildi.

İşte Mabel Matiz’in ödül alan klibi

Altın Kelebek Ödülleri Yılın şarkısı ödülü kime verildi? Altın Kelebek Ödülleri’nde Yılın Şarkısı Ödülünü Tarkan aldı. Tarkan 2017 yılında yayınladığı Beni Çok Sev adlı şarkısı ile aldı. Tarkan Altın Kelebek Ödülleri’nde Beni Çok Sev şarkısını da söyledi. 2016 yılında Altın Kelebek Yılın Şarkısı ödülünü Bağdat adlı parçası ile Ayla Çelik almıştı.

İşte Tarkan’ın ödül alan şarkısı Beni Çok Sev

Altın Kelebek Ödülleri’nde Yıln En iyi erkek pop şarkıcısı ödülü de Tarkan’ın oldu. Tarkan ödülü Cem Yılmaz’ın elinden aldı. Cem Yılmaz Tarkan esprisi ile izleyenleri güldürdü. Cem Yılmaz, 'Tarkan'ın ne kadar star olduğunu siz düşünün ayak işlerini ben yapıyorum. Önceden yalın ile çalışıyordum, rakamlar tatmin etmeyince Tarkan'a geçtim' esprisiyle geceye damga vurdu.

Altın Kelebek Ödülleri’nde Yılın En iyi Kadın Pop Sanatçısı ödülünü de Sezen Aksu aldı. Törene katılamayan Sezen Aksu’nun ödülünü Cem Yılmaz’dan Tarkan aldı.

Altın Kelebek Ödülleri En iyi Çocuk Oyuncu ödülünü ise Anne dizisinde oynayan, Beren Gökyıldız aldı. Beren Gökyıldız’a ödülünü dizide annesini canlandıran Cansu Dere verdi. Törende duygusal anlar yaşandı.

Altın Kelebek Ödülleri En iyi Kadın Fantezi- Halk Müziği Ödülü ise Ebru Yaşar’ın oldu. Yaşar ödülünü Erol Evgin’den aldı.

Altın Kelebek Ödülleri En iyi ErkekFantezi- Halk Müziği Ödülü ise Koray Avcı aldı. Koray Avcı da ödülünü Erol Evgin’den aldı.

Altın Kelebek Ödülleri’nde Mucize Yaratanlar kategorisinde ödül alan isimler de dikkat çekti. Hürriyet Gazetesi Yönetim Kurulu Üyesi Vuslat Doğan Sabacı tarafından verilen ödüller, Kenan İmirzalıoğlu, Songül Öden, Engin Akyürek, Erkan Petekkaya, Cansu Dere, Tuba Büyüküstün tarafından alındı.

Altın Kelebek Ödülleri En iyi Kadın Sunucu ödülü ise Show TV’de yayınlanan Çocuktan Al Haberi programı ile Evrim Akın’a verildi.

Altın Kelebek Ödülleri En iyi Erkek Sunucu ödülü ise TEVE2’de yayınlanan Kelime Oyunu programı ile Ali İhsan Varol’a verildi.

Altın Kelebek Ödülleri En iyi Komedi & Romantik Komedi Dizisi Ödülü ise yine Show TV’de yayınlanan Güldür Güldür Show’a verildi. Ödülü Yılmaz Erdoğan verdi.

Altın Kelebek Ödülleri En iyi Komedi & Romantik Komedi Kadın Oyuncu Ödülü ise Aşk Laftan Anlamaz ki dizisindeki rolü ile Hande Erçel’e verildi. Ödülü alan Hande Erçel, “yolun daha çok başındayım ve mesleğimi tutkuyla yapıyorum. bana destek olan herkese teşekkürler” dedi.

Altın Kelebek Ödülleri En iyi Komedi & Romantik Komedi Erkek Oyuncu Ödülü ise Güldür Güldür Show’daki rolü ile Çağlar Çorumlu’ya verildi.

Altın Kelebek Ödülleri’nde En iyi Çıkış Yapan isim ise O sen Olsan Bari adlı şarkısı ile Aleyna Tilki oldu. Aleyna Tilki, “Bu ödül benim vitrinimde duracak o yüzden çok mutluyum. Emrah Karaduman'a, Ozan Abi’ye, Ersoy Abi’ye çok teşekkür ediyorum” dedi.

Altın Kelebek Ödülleri Azerbaycan’ın En Parlak Yıldız Ödülü’nü ise Röya aldı.

Altın Kelebek Ödülleri En İyi Dizi Müziği Ödülü’nü ise Star TV’de yayınlanan Söz dizisi ile Atakan Ilgazdağ aldı.

Söz Dizi müziği

Altın Kelebek Ödülleri En İyi Yönetmen Ödülü’nü de yine Söz dizisi aldı. Yağız Alp Akaydın, ödülünü Osman Sınav’ın elinden aldı.

Altın Kelebek Ödülleri En İyi Kadın Haber Sunucusu Ödülü’nü Star Tv Ana Haber Bülteni ile Nazlı Çelik aldı.

Altın Kelebek Ödülleri En İyi Erkek Haber Sunucusu Ödülü’nü Fox TV Ana Haber Bülteni ile Fatih Portakal aldı.

Altın Kelebek Ödülleri En İyi Haber Programı Ödülü’nü ise 5N1K ile Cüneyt Özdemir aldı.

Altın Kelebek Ödülleri En İyi Gündüz Kuşağı Programı ödülünü Tatlı Sert ile Müge Anlı aldı.

Altın Kelebek Ödülleri En İyi Yarışma Programı Ödülü’nü ise Survivor ile Acun Ilıcalı aldı. Acun Ilıcalı, “12. Altın Kelebek'im. Ekibimle gurur duyuyorum. Ben bir muhabirken futbolcularla röportaj yaparken Şansal abi beni kaçırttı. Uçaktan indik, 'Şansal abi seni transfer etmek istiyor' dediler. Amokachi yanımdaydı 'kim arıyor' dedi. 'Beni başka kanala transfer etmek istiyorlar' dedim. '10 milyon dolarlık futbolcuyum, kimse beni gece yarısı transfer etmedi. Şimdiki maaşının 10 katını iste' dedi. Şansal Abi'nin ilk sözü hala kulağımda 'uzun zamandır peşindeydim. Bugüne kısmetmiş' 10 yıl önce 50 kişiyle yapıyorduk Survivor'ı şimdi 1100 kişiyle Dominik'teyiz... Hürriyet okurlarına teşekkürler” dedi.

Altın Kelebek Ödülleri En İyi Proje Ödülü ise 2017 yılında kaybettiğimiz Harun Kolçak ve Çeyrek Asır isimli çalışmasına verildi. Ödülü Harun Kolçak’ın adına babası Eşref Kolçak aldı.

Altın Kelebek Ödülleri En İyi Müzik Grubu ödülünü Gökhan- Hakan Özoğuz ve Athena aldı.

Altın Kelebek Ödülleri En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’nü İstanbullu Gelin’eki rolü ile Aslı Enver aldı.

Altın Kelebek Ödülleri En İyi Erkek Oyuncu Ödülü’nü ise Söz dizisindeki rolü ile Tolga Sarıtaş aldı

Altın Kelebek Ödülleri En İyi Dizi Çifti Ödülü’nü ise Show TV’de yayınlanan Kalp Atışı dizisi ile Öykü Karayel ve Gökhan Alkan aldı.

Altın Kelebek Ödülleri En İyi Youtuber ve Instagrammer ödülünü ise Enes Batur aldı.

Desktop Mobil