Kızlarım İçin dizisi Kanal D'de başladı

Kızlarım için dizisi Kanal D’de dün akşam başladı. Peki Kızlarım İçin dizisinin konusu ne? Başrollerinde kim oynuyor? Kızlarım için dizisinin ikinci bölümü ne zaman yayınlanacak? Kızlarım için dizisinin ilk bölümünde neler oldu? Tüm bu soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz.

Kızlarım İçin dizisi Kanal D'de başladı

Kızlarım için dizisi Kanal D’de dün akşam başladı. Peki Kızlarım İçin dizisinin konusu ne? Başrollerinde kim oynuyor? Kızlarım için dizisinin ikinci bölümü ne zaman yayınlanacak? Kızlarım için dizisinin ilk bölümünde neler oldu? Tüm bu soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz.

29 Kasım 2017 Çarşamba 14:15
Kızlarım İçin dizisi Kanal D'de başladı

Kızlarım İçin dizisi Kanal D’de dün akşam başladı. İstanbul Beykoz’da babasından kalan iki katlı bir evde yaşayan Yaşar Yılmaz ve ailesinin hikayesini anlatan dizi, ilk bölümü ile beğeni kazandı.

Kızlarım İçin dizisinin konusu nedir?

Kızlarım İçin dizisinin konusu hakkında da biraz bilgi verelim. Anne, baba ve biri evli beş kızlarının yaşamlarını konu alan dizide, ailenin hem üzüntülerine hem de sevinçlerine tanık olacağız. Baba Yaşar Yılmaz’ı sevilen oyuncu Fikret Kuşkan canlandırıyor. Ailesinin geçimini sağlamak için hem mahallede yaşayan Zübeyir’in kahvesinde hem de bir oto yıkamacısında çalışır. Fakat tüm bu çabasına rağmen eşi Ayten Yılmaz’ı mutlu etmeyi başaramaz. Yaşar Yılmaz, ticaretle arası iyi olmayan, paraya pula önem vermeyen birisidir. Bu nedenle babasından kalan işi bozulmuş ve geçim sıkıntısına düşmüştür. Kuşları çok seven Yaşar Yılmaz, beş kızına da kuşlardan esinlenerek isim vermiş.

Yaşar Yılmaz ve Ayten Yılmaz sürekli tartışırlar. Anne babalarının kavgalarına engel olamayan kızları buna rağmen mutludurlar. Beş kız kardeşin en büyüğü olan Selva’yı, lisede tanıştığı ve babası izin vermeyince kaçarak evlendiği Çetin ve bir çocuğu ile kayınvalidesinin evinde yaşamaktadır. Kayınvalidesinden biraz çekse de yapısı gereği kimseyle tartışmaz ve bundan da kimseye şikayet etmez. Evde yaşayan en büyük kardeş olan Kumru ise tıp fakültesinin son sınıfında okumaktadır. Okulu bitirip, evden ayrılıp kardeşlerini de yanına almayı hayal etmektedir. Yine üniversitede okuyan Sumru ise sorunlardan kurtulmak için eğlenmeyi tercih eder. Kafasına estiği gibi hareket eden Sumru duyguları ile yaşar. Suna ise daha lisededir. Üniversiteye gitmek için yoğun bir şekilde ders çalışır. Bu sayede evdeki huzursuzluklardan da uzaklaşır. Hüma ise evin en küçüğüdür. Anne babasının kavgaları en çok onu üzer fakat yaşı nedeniyle elinden bir şey gelmez.

Yılmaz Ailesi, her şeye rağmen mutludur. Birbirlerine sahip olmak onlar için yeterlidir. En kötü zamanlarda bile mutlaka içlerinden biri, ailenin diğer üyelerini güldürecek bir şey yapar. Fakat bir gün Anne Ayten Yılmaz, tüm ailenin hayatını değiştirecek bir hata yapar.

Kızlarım İçin dizisi 1. Bölüm

Kızlarım İçin dizisinin ilk bölümünde, izleyicilere Yılmaz Ailesi’nin hayatı tanıtıldı. Hikayenin geleceği hakkında ipuçları taşıyan ilk bölümünü aşağıda izleyebilirsiniz.

KIZLARIM İÇİN DİZİSİ 1. BÖLÜM İZLE

Kızlarım İçin dizisi ne zaman yayınlanacak?

Kızlarım İçin dizisi ne zaman yayınlanıyor diye merak edenleri de aydınlatalım. Kanal D ekranlarında her Salı yayınlanacak olan diziyi ayrıca internet üzerinden de online olarak izleyebilirsiniz.

Kızlarım İçin dizisi 2. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kızlarım İçin dizisinin 2. Bölüm fragmanı da yayınlandı. 5 Aralık 2017 tarihinde yayınlanacak olan ikinci bölümün fragmanını aşağıda izleyebilirsiniz.

Kızlarım için dizisi oyuncuları kimdir?

Fikret Kuşkan (Yaşar Yılmaz, Baba),

Tuvana Türkay (Kumru Yılmaz ),

Elifcan Ongurlar (Sumru Yılmaz ),

Naz Ar (Hüma Yılmaz)

Sanem Yeles (Selva Yılmaz Küçük),

Ahsen Eroğlu (Suna Yılmaz ),

Ülkü Duru (Hacer Karaman ),

Serdar Özer (Yağız Şehirlioğlu),

Anıl Tetik (Egemen Şehirlioğlu),

Özgün Çoban (Alper Kahraman),

Sibel Taşçıoğlu (Ayten Yılmaz, Anne),

Numan Çakır (Zübeyir Karaman, Yaşar Yılmaz’ın patronu aynı zamanda komşusu),

Hakan Yufkacıgil (Tayfun Uysal)

Desktop Mobil