Türkiye'nin önemli astroloji yazarlarından Nigar Bostan 23 Nisan haftası burç yorumlarını magazin.com.tr için kaleme aldı. 

Koç: Haftaya son derece hareketli bir gündemle adım atıyorsunuz. Telefon, mesaj, sosyal medya trafiğiniz son derece yoğun olacak. Tanıtımlar, etkinlikler, seyahatler arasında koşturup durursunuz. Hafta ortasında iletişim konularında tansiyon yükselebilir. Sakinliğinizi koruyup aniden sinirlenmemelisiniz. Otorite figürlerinin koyduğu kurallara karşı çıkmak uzun vadede size olumsuz yansır. Hayatınızdaki denge unsuru bu hafta asla göz ardı etmemelisiniz.

Boğa: Hafta başı hem özel hem de iş hayatınızda önemli kararlar almak için kolları sıvarsınız. Yeni kariyer planları yapmadan önce özel hayatınızdaki dinamikleri yoluna koymalısınız. Hafta ortasından sonra bilgi akışının çok hızlı olduğu süreçlerle karşı karşıya kalabilirsiniz. Aynı anda iki iş projesi gündeme gelebilir. Mesai arkadaşlarınızla aranızda sağlıklı bir iş bölümü yapmalısınız. Haftanın ikinci yarısında yurt dışı, eğitsel konular ya da bürokratik işlemlerle ilgili hakkınızı sonuna kadar savunmak zorunda kalacağınız durumlarla karşılaşabilirsiniz.

İkizler: Ön planda olacağınız bir enerjiyle haftaya adım atıyorsunuz. Koçluk eğitimi almak, beden dilinizi zihninizle birleştirdiğiniz becerileri ortaya koymak için sıcak bir gündeminiz olacak. Yeni tanıştığınız gruplarla hayatınıza renkli bir enerji katabilirsiniz. Çarşambadan sonra ise hayatınızdaki lider figürlerin sert tutum ve davranışları moralinizi bozabilir. Polemiğe girmeden önce kendi zayıf ve güçlü yanlarınızı tekrar gözden geçirin.

Yengeç: Haftanın ilk günü çocuğunuza vakit ayırıp, birlikte doğada vakit geçirmek sizi çok mutlu eder. Diğer günler para kazanmakla beraber iş hayatınızda aksi giden koşulları düzeltmek için güçlü bir enerjiye sahip olacaksınız. Kafanızda dans eden pek çok fikri hayata geçirmek için sabırlı olursanız dilediğiniz hedefe ulaşabilirsiniz. Haftanın ikinci yarısı ikili ilişkilerde zorlu bir dönemece giriyorsunuz. Sabrın sonu selamettir.

Aslan: Haftanın ilk günü Ay burcunuzda seyahat ederken size olumlu enerjiler taşıyacak. Toplam içinde takdir göreceğiniz bir gün geçireceksiniz. Salı gününden itibaren ilişkiler gezegeni Venüs’ün İkizler burcuna geçmesiyle sosyal hayatınızda aniden canlanma meydana gelir. Arkadaşlarınız tarafından bu dönemde pek çok davete çağrılırsınız. İş hayatınızda hafta ortasından itibaren bürokratik, hukuki süreçlerle ilgili bir takım pürüzler ortaya çıkabilir. Sabır ve sağduyu ile üstesinden gelmelisiniz.

Başak: Bu hafta umduğunuzdan daha hareketli geçer. Kariyerinizde bol bol iletişim için de olsanız da sonunda süzgeçte kalanlara odaklanmalısınız. Havada uçuşan fikirler size vakit kaybettirebilir. Hafta ortasında özel hayatınızda yolunda gitmeyen konuların su yüzüne çıkmasıyla uğraşmak zorunda kalabilirsiniz. Kulak arkası ettiğiniz konularla artık yüzleşmeyi denemeli, hayatınızı paylaştıklarınızla aranızdaki iletişimi derinden dönüştürmelisiniz.

Terazi: Organizasyonlar, sosyal etkinlikler, davetlerle dolu bir haftaya adım atıyorsunuz. Gün içinde birden çok organizasyona katılıp yorgun düşebilirsiniz. Yurt dışı bağlantılı işlerinizde beklediğiniz para ya da sözleşmeye imza atma gündeme gelebilir. Sınavlara katılmak, sertifika almak gibi konular gündeminize dahil olacaktır. Haftanın ikinci yarısı ev ortamınızda gergin bir hava esebilir. Kimseyle tartışma ve polemiğe girmeyin. Sonunda sinirleriniz yıpranır. Hafta sonunda sorunları akıl, mantık ve sağduyu ile çözüme kavuşturabilirsiniz.

Akrep: Kariyerinizde son derece hareketli bir haftaya adım atıyorsunuz. Üst düzey yöneticilerle bir araya gelebilir, önemli projelere start verebilirsiniz. Hafta ortasında hayatınızın anlamını sorgulayacak ve her şeyin parayla elde edilemeyeceğini bildiğinizden spiritüel açıdan kendinizi güçlendireceksiniz. Bol bol nefes terapisi ve doğada vakit geçirmek bu süreçte size iyi gelir. Hafta sonuna doğru taşınma ya da mekan değiştirme fikri ön plana çıkabilir.

Yay: Hareketli, aksiyonu bol bir haftaya adım atıyorsunuz. Salı gününden itibaren İkizler burcuna geçen aşk, ilişki, para, sevgi, gezegeni Venüs, ikili ilişkilerinize yepyeni bir soluk taşıyacak. Bu hafta ummadığınız kadar çok yeni insanla tanışabilir, iletişim kurabilirsiniz. Hem özel hem iş hayatınızda uzun soluklu olmasa da yeni ilişkilere yelken açabilirsiniz. Haftanın ikinci yarısında para beklediğiniz yerden alacağınız olumsuz haber canınızı sıkabilir.

Oğlak: Haftanın ilk günü Aslan burucunda seyahat eden Ay, size yeni kazançların kapısını açacak. Çalışma arkadaşlarınızla yapacağınız uzun soluklu sohbetler, iş hayatınızdaki hareketliliğe akılcı çözümler bulmanıza yardım eder. Hafta ortasında evdeki diyaloglar ciddi tartışmalara dönüşebilir, dikkatli olmalısınız. Taşınma, eşya değiştirme konuları gerçekten sizi yorgun düşürmüş olsa da pilates, yoga, meditasyon gibi çalışmalarla ruhsal, fiziksel bedeninizi dengelemelisiniz.

Kova: Partnerinizle uyumlu bir dönemdesiniz. Onun neşeli tavırları moralinizi düzeltir. Hayatı bazen ciddiye almamak da işe yarar. Eğlenmek, keyif yapmak sizin de en doğal hakkınız. Hafta ortasından itibaren ikili aşklara yelken açarken son derece dikkatli olmalısınız. Katılacağınız sosyal aktivitelerde zihinsel olarak dikkatinizi çeken birinden etkilenebilirsiniz. Unutmayın ki bu uzun soluklu bir ilişki olmayacaktır. Çocuğunuzun eğitimine yönelik önemli kararlar alacağınız bir dönemdesiniz.

Balık: Bu hafta duygusallığa yer yok, zihin ve mantıkla hareket edeceğiniz günler sizi bekliyor. Hafta ortasından itibaren iki hane arasında mekik dokuyabilir, yazlığınızın ihtiyaçlarını gidermek için harekete geçebilirsiniz. Sürpriz seyahat gündeme gelebilir. Arkadaşlarınızla aranızda önceden beri devam eden zorlu bir sürece çözüm bulmak için bu hafta vakit harcayabilirsiniz.
Tartışma ve öfkeden şiddetle kaçınmalısınız. Hayat her haliyle yaşamaya değer. Öz değerinizin kıymetini bilin yeter.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Desktop Mobil