Türkiye'nin en iyi astroloji yazarlarından, magazin.com.tr yazarı köşe yazarı Nigar Bostan, 16-22 Nisan 2018 haftası burç yorumlarını kaleme aldı.

Koç: Haftaya burcunuzda meydana gelen Yeni Ay damgasını vuruyor. Artık yeniliklerin yürürlüğe girme zamanı. İkili ilişkilerde ön plana çıktığınızı hissedeceksiniz. Ortaya attığınız yeni fikirler herkes tarafından beğenilecek.
Cuma gününden itibaren Boğa burcunun hakimiyetini para, kazanç ve ortak yatırımlar alanınızda hissedeceksiniz. Yatırım konuları aniden gündeme gelebilir. Partnerinizle de uyumlu bir dönemdesiniz.
Boğa: Hafta başı Koç burcunda meydana gelen Yeni Ay, size önceden planlamadığınız sürpriz atılımlar yaptıracak. Çevrenizdeki ilişkilerde hızlı bir devinim var. Bu hafta pek çok yeni insanla tanışabilirsiniz. Kişisel fikirlerinizi onaylatmak için epey çaba harcarsınız. Cuma gününden sonra gerek iş gerekse özel hayatınızda aldığınız kararların ne kadar akıllıca olduğunu daha iyi anlarsınız. Estetik konusu gündeme gelebilir.
İkizler: Koç burcunda meydana gelen Yeni Ay, dostlarınızla olan ilişkilerinize renk getirecek. Son anda organizasyonlara katılabilir, farklı ortamlarda ilginç kişilerle karşılaşabilirsiniz. Hafta ortasında spiritüel çalışmalar, meditasyon gruplarıyla bir arada olmak size iyi gelir. Yemek, içmek hayattan keyif almak hatta gizli bir sevgiliyle macera yaşamak içinizdeki saklı enerjiyi fark etmenizi sağlar.
Yengeç: Koç burcunda meydana gelen Yeni Ay uzun zamandan beri kariyerinizle ilgili havada kalan kararların sonuca ulaşmasına ışık tutar.
Yöneticilerin kararsız tavırlarının sonlandığı bir dönemdesiniz. Arkadaş ve dost davetlerinden bu hafta büyük keyif alırsınız. Aynı özen ve ilgiyi biraz da partnerinize gösterin. Cuma gününden sonra sanatsal faaliyetler ve grup etkinliklerinden kazanç elde etme gündeme gelebilir.
Aslan: Haftanın ilk Koç burcunda meydana gelen Yeni Ay, sizi ani bir yolculuğa çıkarabilir. Uzaklardan alacağınız haberler hem iş hem özel hayatınızda hızlı değişimlere neden olacaktır. Ayrıca eğitim konularına odaklanacağınız bir haftadasınız. Hukuki işlemler hız kazanır. Cuma gününden itibaren işle ilgili yeni sözleşmelere imza atarsınız.
Başak: Koç burcunda meydana gelen Yeni Ay, bütçenizi detaylı bir şekilde gözden geçirmenize olanak tanıyacak. Ortak giderlerin detaylarını öğrenmek sizin için iyi olacaktır. Zihniniz bazı konulara takılı kalabilir. Her türlü değişime açık olmanız gereken bir haftadasınız. Yurt dışıyla iletişiminizde olumlu gelişmeler var. Seyahatlerden olumlu sonuç elde edersiniz. Ektiğiniz tohumların yeşerdiğini görmek hafta sonuna doğru sizi mutlu eder. Dünya mutfaklarının zevkine varın. Çok fazla tüketmemenizi öneririz.
Terazi: Haftaya ikili ilişkiler alanınızı aydınlatacak Yeni Ay ile başlıyorsunuz. Sahip olduğunuz ilişkilere yeni bir soluk kazandırmak için heyecanlı bir dönem. Karşınızdakilerin bencilce tavırlarına tolerans göstermeniz değerinizi anlamalarına yetmeyebilir. Dolayısıyla uyum çerçevesinde kendi isteklerinizi de dile getirmekten çekinmemelisiniz. İş hayatında kalıcı temeller atıp kazancınızı artırmak için iyi bir dönem. Parasal konularda bu hafta yüzünüz güler. Kredi çekmek için de uygun bir süreçtesiniz.
Akrep: Haftanın ilk günü meydana gelen Yeni Ay, gündelik hayattaki rutininize hız kazandıracak. İş arkadaşlarınızla dinamik toplantılar yapı pek çok yeni karar alabilirsiniz. Yeni iş gündeminizde yoğun günler sizi bekliyor olacak. Sağlık konularında migreninize dikkat etmelisiniz. Her türlü baş ağrısı bu hafta nüksedebilir. Cuma günü Boğa burcunun başlamasıyla partnerinizle ilişkilerinizi güçlendirmek istersiniz. Ayrıca kalıcı projelerin ilk adımları da bu hafta atılabilir. Önemli kararlar alacağınız bir gündeme hafta boyunca sahip olacaksınız.
Yay: Koç burcunda meydana gelen Yeni Ay, sosyal faaliyetlerinize renk katarken, özel hayatınızda fırtınalı rüzgarlar estirebilir. Partnerinizle arasındaki ego savaşlarının güçlenmesine izin vermemelisiniz. Çocuksu davranışlara maruz kalabilirsiniz. Ayrıca çocuğunuz kaprisli tavırları da sizi yorabilir. Spora ve diyete başlamak için uygun bir hafta. Doğru beslenme ise hayatınızın bir parçası olmalıdır. Cuma gününden itibaren iş ortamınızdan biriyle aranızda bir yakınlaşma gündeme gelebilir.
Oğlak: Haftanın ilk günü Koç burcunda meydana gelen Yeni Ay, size yeni bir yaşam alanı sunacak kadar, hareketli, heyecan dolu bir enerji taşıyacak. Yakın çevrenizde taşınanlar, yer değiştirenler olabilir. Hem iş hem ev arasında işlerin yoğunluğundan sıkışıp kalırsınız. Bu neden Cuma gününden sonra hayatın tadına ve keyfine varacak fırsatları kaçırmamanız gerekiyor. Sevdiğiniz kişinin sunduğu konfor ve huzur ortamı ruhunuzu dinginleştirmeye yetecektir.
Kova: Koç burcunda meydana gelen Yen Ay, sizi kısa yolculukların müdavimi haline getirebilir. Kurslar ve eğitimler hızlıca hayatınızın bir parçası haline gelecektir. Kardeş ve yakın akrabalarla aranızdaki iletişimde hızlı gelişmeler gündeme gelebilir. İş kurmak, bir projeye başlamak için karar alabilirsiniz.
Cuma günüyle birlikte evinizin keyfine varın. Dostlarınıza şahane bir yemek daveti verebilirsiniz. Güven, zevk, haz bu hafta kapınızı çalmalı. Hoşlandığınız sanatsal etkinliklere katılabilirsiniz.
Balık: Haftanın ilk günü Koç burcunda meydana gelen Yeni Ay, kazanç ve para alanınızda size hızlı süreçler yaşatacak. Hem kazancınızın hem de harcamalarınızın artacağı bir süreçtesiniz. Yeni oluşumlar baş döndürücü hızla hayatınıza dahil olacaktır. Becerilerinizi korkusuzca ortaya koyacağınız bir hafta sizi bekliyor olacak. Cuma günüyle sanatsal faaliyetler, yaratıcılığınızın öne çıktığı paylaşımlar sizi mutlu edecektir. Hafta sonunda masaj, meditasyon gibi bedeninizi rahatlatan yöntemlerden faydalanabilirsiniz. Arabanızı değiştirmek için de uygun bir dönem.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Desktop Mobil